Zion Moreno Kimdir? Control Z Isabela - Yorum Güncel

Zion Moreno Kimdir? Control Z Isabela

30.05.2020
Zion Moreno Kimdir? Control Z Isabela

Control Z Isabela gerçek ismi ne soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Control Z dizisi Isabela kimdir, gerçek adı, Zion Moreno, Control Z dizi, yaşı, boyu, rol aldığı diziler, İnstagram hesabı, cinsiyeti, transeksüel, kilosu, isabel, control z imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip etmeyi unutmayın.

Netflix Meksika yapımı Control Z dizisi son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Dizide Isabela karakterine hayat veren güzel ve genç oyuncu Zion Moreno ise en çok merak edilen oyuncularından biri. İşte Control Z Isabela kimdir sorularının yanıtı…

Zion Moreno Kimdir? Biyografi

Zion Moreno, 5 Aralık 1992 yılında El Pase Texas / Meksika’da dünyaya geldi. Yarı Amerikan yarı Meksikalı bir oyuncu olan Moreno tıpkı dizideki karakteri gibi transeksüeldir. Moreno aynı zamanda İspanyol etnik kökenine de sahiptir. Gençliğini New Meksico, Albuquerque’de geçirdi.

Kariyeri

Zion Moreno, 19 yaşına geldiğinde oyunculuk hayali için New York /Amerika’ya taşındı. Ancak o zamanlarda oyunculuk ve modellik yapmak için umutsuzdu. Kariyerine ilk önce model olarak başladı. 2016 yılında oyunculuk yapmak için Los Angeles’a taşındı ve burada ajanslarla anlaştı. Ardından oyunculuk yeteneğini geliştiren oyuncu ilk çıkışını K-19 isimli filmi ile yaptı. 2019 yılında yayınlanan bu filmde Fleur karakterine hayat veren oyuncu asıl tanınmasını Netflix Meksika yapımı Control Z dizisi ile sağladı. Bu dizide Isabela karakterine hayat veren oyuncu dizide tıpkı gerçek hayattaki gibi transeksüel bir karaktere hayat vermektedir.

Control Z Isabela karakterine hayat veren oyuncunun aynı zamanda 2021 yılında yeniden geri dönmesi planlanan Gossip Girl dizisinde rol alması bekleniyor.

Yarı Amerikan yarı Meksikan kökenli oyuncu aynı zamanda modellik de yapmaktadır.

Zion Moreno Yaşı – Kaç Yaşında?

Moreno 28 yaşında.

Boyu – Kilosu

Bilinmiyor.

İnstagram Hesabı

@zion.moreno

Cinsiyeti – Transeksüel Mi?

Moreno bir erkek çocuk olarak dünyaya geldi. Ancak çocuk yaşlardan itibaren kendisini bir kız gibi hissetti. Bu nedenle de erken yaşta cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu.

Sevgilisi – Eşi

Sevgilisi yok.

Rol Aldığı Yapımlar

2019 – K-19 (Fleur)

2020– Control Z (Isabela)

2021 – Gossip Girl

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR