Rastgele Yazı

Yankel Stevan Kimdir? Control Z Raul

Yankel Stevan Kimdir? Control Z Raul

Control Z Raul kimdir? soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Control Z Raul gerçek adı, Yankel Stevan kimdir, Control Z Raul kim, instagram, age, control z, height, weight, yaşı, boyu, rol aldığı diziler, nereli, hayatı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip etmeyi unutmayın.

Yankel Stevan Kimdir? Biyografi

Stevan 20 Ekim 1995 yılında ünlü İspanyol model Aldara Salido ve Meksikalı Enrique Stevan’ın oğlu olarak Meksika’da (Mexico) dünyaya geldi. Tam adı Yankel Stevan Salido’dur. Çocukluğunu Cancun / Quatana’da geçirdi.

Kariyeri

Kariyerine Coca Cola ve ASEPXIA gibi markaların reklamlarında model olarak rol alması ile başladı. İlk profesyonel rolü ise 2011 yılında Como Dice el Dicho’nun (Golden Premier- Demişler) dizisinde rol alması ile oldu. Ardından 2017 yılında Sincronia (Senkron) isimli dizide şımarık bir genç olan Santiago rolüne hayat verdi. Bu dizi ile bilinirliğini arttırmaya başladı.

2016 yılında Despertar contigo (Seninle Uyan) 2017 yılında Papá a Toda Madre (Her Anne Baba) isimli dizide Fabian karakteri ile rol aldı.

2017 yılında ayrıca Amerikan filmi Spider-Man Homecoming filminin yayınlanacağı sırada Tom Holland ile bir reklam kampanyası için bir araya geldi. Aynı yıl güvenli sürüş ile ilgili bir sosyal kampanya olan Llega Bien‘e katıldı.

Yankel Stevan Control Z Raul Karakteri

Yankel Stevan’ın dünyaca izlenmesini ve bilinmesini sağlayan dizisi Netflix Meksika dizisi olan Control Z dizisi Raul karakteri ile oldu. Burada Ana Valeria Becerril ve Zion Moreno gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Yankel Stevan Yaşı – Kaç Yaşında?

24

Boyu – Kilosu

170 – 70

Sevgilisi

Yankel kendisi gibi Meksikalı aktrist Macarena Garcia ile birlikte.

Rol Aldığı Diziler

2011 – Como Dice el Dicho
2016 -Despertar contigo
2017- Sincronia
2017- Papá a Toda Madre
2020 – Control Z

  • Yazıyı Beğendin mi?  4

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*