Missing: The Other Side Dizi | Konusu | Oyuncuları

Missing: The Other Side dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Yeni Kore Dizileri kaç bölüm, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

18.08.2020
Missing: The Other Side Dizi | Konusu | Oyuncuları

Missing: The Other Side dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Yeni Kore Dizileri kaç bölüm, yorumları, incelemesi, ( 미씽: 그들이 있었다 ) imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 29 Ağustos 2020’de yayınlanmaya başlayacak olan yeni Kore dizilerinden biridir. Gizem, Fantastik türünde yer alan dizinin yönetmenliğini Min Yeon-Hong yaparken, senaryosunu ise Ban Ki-Ri, Jung So-Young kaleme alıyor. Dizinin yayıncılığını OCN yaparken dizi toplamda 16 bölümden oluşuyor ve bölüm süreleri 60 dakika civarında olacak. Dizinin kadrosunda Ko Soo, Heo Jun-Ho, Ahn So-Hee, Seo Eun-Su ve Ha-Joon gibi isimler yer alıyor. Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak olan dizi, 18 Kasım 2020’de yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Missing: The Other Side konusu

Dizinin konusu, Bir köyde kayıp, ölen insanların ruhları vardır. Kayıp cesetleri bulma ve ortadan kaybolmalarının ardındaki gerçeği keşfetme arayışı gerçekleşir.

Kim Wook düzgün bir konuşmacı ve yakışıklı bir adamdır. Geçimini sağlamak için sahtekarlık yapıyor. Bir gün kayıp ölülerin toplandığı Duon Köyü’ne varır. Yakında sayısız gizemle yüzleşir. Jang Pan Seok gizemli bir figürdür. Gizlice kayıp insanları arar. Duon Köyü ile dış dünya arasındaki bağlantıdır. Kim Wook ile dolandırıcılık ortağı olur ve davaları çözer. Lee Jong Ah, Kim Wook’un destekçisidir. Sosyal adaleti sağlamak için beyaz şapkalı bir bilgisayar korsanı. Günlük işi olarak bir toplum merkezinde hukuk rütbeli bir kamu görevlisi olarak çalışıyor.

Shin Joon Ho seçkin bir dedektiftir. Choi Yeo Na ile olan düğünden bir ay önce nişanlısı ortadan kayboldu. Onu bulmak için kayıp şahıs ekibine başvurur.

Missing: The Other Side oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ko Soo, Heo Jun-Ho, Ahn So-Hee, Seo Eun-Su ve Ha-Joon gibi isimler yer alıyor.

Ko Soo – Kim Wook
Heo Jun-Ho – Jang Pan-Seok
Ahn So-Hee – Lee Jong-A
Seo Eun-Su – Choi Yeo-Na
Ha-Joon – Shin Joon-Ho
Song Geon-Hee – Thomas
Kang Mal-Geum – Kim Hyun-Mi
Ko Dong-Ha – Kim Joon-Soo
Kim Jung-Eun – Jo Myeong-Soon
Moon Yoo-Kang – Kim Nam-Kook
Park Hye-Jin – Choi Mi-Ja
Ahn Dong-Yeob – Park Beom-Soo

Lee Ki-Chan – Park Byeong-Eun
Lee Joo-Myoung – Jang-Mi
Lee Joo-Won – Park Young-Ho
Jang Kyug-Su – Dedektif Bok
Jang Sun-Yool – Seo Ha-Neul
Ji Dae-Han – Baek Il-Doo

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle