Müge Bayramoğlu (Payaslıoğlu) Kimdir? Çıplak dizisi Eylül -

Müge Bayramoğlu (Payaslıoğlu) Kimdir? Çıplak dizisi Eylül

Müge Bayramoğlu Payaslıoğlu kimdir? Çıplak dizisi Eylül kim, biyografisi, hayatı, kariyeri, Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, evli mi, instagram hesabı, oynadığı dizi ve filmler gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

15.12.2020
Müge Bayramoğlu (Payaslıoğlu) Kimdir? Çıplak dizisi Eylül

Müge Bayramoğlu Payaslıoğlu kimdir? Çıplak dizisi Eylül kim, biyografisi, hayatı, kariyeri, Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, evli mi, instagram hesabı, oynadığı dizi ve filmler gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

6 Eylül 1992 tarihinde Bursa’da Yıldırım’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarınad eğitimini tamamlayan genç oyuncu, İstanbul Devlet Üniversitesi’nde Opera ve balesi’nde 2009 yılından bu yana görev yapmaktadır. Dans konusunda da eğitimi olan genç oyuncunun oynadığı rollerde de bu özelliğini kullandığı da biliniyor.

Kariyeri

Bayramoğlu, Afifa Jale Tiyatrosunda Üniversite eğitimi sonrası oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimini alan genç isim 2011 yılında eğitimi tamamladı ve Show tv’de bir dönem yayınlanan gençlik dizisi Pis Yedili’de rol aldı. Ardından 2014 yılında Emanet adlı dizide rol aldı. 2015 yılında Aşk Zamanı dizisi’nde rol aldıktan sonra 2016 yılında İmkansız Olasılık ve Boşa Giden Her şey adlı filmlerde rol aldı. Aynı yıl O Hayat Benim adlı dizide rol aldı. 2018 yılında Koca Koca Yalanlar adlı dizide kendine yer buldu. Son olarak Blu tv’de yayınlanan Can Evrenol’un İphone’la çektiği dizisi olan Çıplak dizisinde Eylül karakterine hayat verdi. Müge Bayramoğlu, hayalinin aslında Tv Spikeri olmak istediğini ama tesadüf üzerine oyunculuğa başladığını ve sürecin bir şekilde kendiliğinden gelişerek bugünlere geldiğini söylemekte.

Çıplak dizisi Eylül karakteri

Yönetmen Can Evrenol’un İphone ile çekimleri yaptığı dizi Çıplak’ta dizisinde Eylül karakterine hayat verdi. En büyük hayali para biriktirip Galler’e taşınmak ve yeni bir hayat kurmak olan Eylül, gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olur. Sıradışı fikirleri ile hayallerinde ulaşmak için Eylül, bazen yanlış kararlar alırken, doğruyu öğrenecek, bazen de geri dönülmez hatalara rağmen hayatına devam edecektir. Cesur bir karakteri canlandıran Bayramoğlu diziden olumlu tepkiler aldı.

Müge Bayramoğlu Yaşı

28 yaşında

Boyu

1.65

Müge Bayramoğlu Kilosu

45

Müge Bayramoğlu Instagram hesabı

@mugeby

Nereli?

Bursa

Oynadığı dizi ve filmler

Koca Koca Yalanlar (2018)
Aşk Zamanı – Derya (2015)
O Hayat Benim – Ceylan (2016)
Emanet – Gül (2014)
Pis Yedili – Beril (2011-2013)

Filmler

İmkansız Olasılık – Zehra (TV Filmi 2016)
Boşa Giden Her Şey – Naziye (Kısa Film 2016)

Tiyatro oyunları

Klasik Modernler – Oyuncu – 2017

Afife – Altın Afife – 2015

Sylvia – Sylvia

Fındıkkıran – Hint Dansı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.