Onur Tuğrul Kimdir? Kontra programı sunucusu

Onur Tuğrul kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, yaşı, boyu, kilosu, evli mi, kaç yaşında, instagram hesabı, Kontra program sunucusu, Vole yorumcusu gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

04.04.2021
Onur Tuğrul Kimdir? Kontra programı sunucusu

Onur Tuğrul kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, yaşı, boyu, kilosu, evli mi, kaç yaşında, instagram hesabı, Kontra program sunucusu, Vole yorumcusu gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Onur Tuğrul Kimdir?

Onur Tuğrul 17 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitiminin ardından Maltepe Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

Üniversite eğitimini ise 2010 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Üniversite yıllarında müzik ile ilgilenerek kurdukları Asit grubunda bas gitar, The Buzzer Beaters grubunda ise elektro gitar çaldı. İngilizce ve Portekizce olmak üzere iki yabancı dil bilmektedir.  

Kariyeri

Üniversitedeyken NTV’de stajyer olarak çalışmaya başladı. Stajını tamamladıktan sonra da burada devam ederek kurumsal iletişim, sosyal medya yönetimi ve sponsorluk gibi alanlarda görev aldı. Bir dönem Doğuş Medya Grubuna ait olan CNBC-E ve e2 kanallarında da çalıştıktan sonra NTV Spor’un basınla ilişkiler ve halkla ilişkiler departmanlarında yer aldı. Ercan Taner’in desteği ile haber seslendirmesi yaptı ve radyo programlarına katıldı. Aynı zamanda editörlük ve muhabirlik yaptı. İlk röportajını Luis Figo ile gerçekleştirdi.

NTV Spor’un internet sitesi için yazılar yazdı. Ardından yine NTV Spor ekranlarında Gündem Net ve Futbol Aktüel gibi programlarını sunarak moderatörlük ve sunuculuk görevini üstlendi. Bir dönem NTV Spor’un Fenerbahçe muhabirliğini de yaptı.

2018 yılında NTV Spor’un yayın hayatına veda etmesinden sonra o zamanki adı TR24 günümüzdeki adı ise Haber Global olan kanala transfer olarak Spor Müdürü olarak görev almaya başladı.

Tuğrul günümüzde hala Haber Global kanalındaki spor müdürlüğü görevine devam etmektedir. Ayrıca aynı kanalda Pazar günleri saat 23.00’te yayınlanan ve yorumcu kadrosunda Serdar Ali Çelikler, Uğur Karakullukçu ve Candaş Tolga Işık’ın yer aldığı Kontra programında da moderatörlük yapmaktadır. Bunun yanında Youtube’da yer alan Vole kanalında Evren Göz ve Berkay Tokgöz ile Basın Tribünü programında yer almış, şimdilerde ise Mustafa Demirtaş ile Geleceğe Dönüş programında futbol gündemini yorumlamaya devam etmektedir.

Onur Tuğrul Yaşı | Kaç Yaşında?

33

Boyu

Kilosu

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@tugrulonur

Programları

-Gündem Net

-Aktüel Futbol

-Kontra

-Basın Tribünü

-Geleceğe Dönüş  

Tuğba Dural Kimdir? NTV Spor Spikeri

Erbatur Ergenekon kimdir? TRT Spor Merkezi sunucusu

Cansu Canbaz Kimdir? TRT Spor Spikeri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.