Outlier Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO dizileri

Outlier dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

15.01.2021
Outlier Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO dizileri

Outlier dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

18 Kasım 2020‘de yayınlanmaya başlayan HBO Nordic yapımı dizidir. Toplam 8 bölümden oluşan dizi, Norveç yapımıdır. Norveç’te çekilen dizi, Norveççce ve Sami dilinde çekildi. 20 milyon Norveç Kronuna çekilen dizinin bölümleri 45’er dakikadan oluşuyor. Önce Norveç’te yayınlanan dizi ardından HBO tarafından yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Kristine Berg, Anne Berggen ve Ken Are Bongo üstlenirken, senaryosunu Kristine Berg ve Arne Berggen kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Benjamin Noble, Anethe Alfsvåg, Adrian Aresønn Norwich, Eila Ballovara Varsi ve Anna Karoline Bjelvin gibi isimler yer alıyor. Dizinin IMDb puanı 5.7

Outlier Dizi konusu

Dizinin konusu, Gecenin yarısında, Norveç’in kuzeyindeki Finnmarksvidda’da, Sami genç Elle Jannok bir cep telefonunun çaldığını gördüğünde bir partiden eve dönüyor. Telefon kayıp bir kıza ait, Sofie. Birkaç gün sonra yerel polis, Sofie’nin cesedini Finnmark’ın üç saat güneyindeki bir karavanda buldu. Londra Üniversitesi’nde okuyan Maja Angell, cinayeti duyduğunda kriminoloji ve profilleme üzerine son derece tartışılan doktora tezini savunuyor. Kuzey Norveç’teki eski memleketindeki dava. Tüm uyarılara meydan okur ve Üniversiteyi kuzeye gitmek için terk eder. Yerel polise bir mesajı var: Cinayetle suçlanan adam, katil değil. Ama onun teorilerini dinlemek istemiyor. Maja, çocukluğunun en tehlikeli, bastırılmış anılarını araştırmaya cesaret edene kadar onu durdurabilecek ve kısa süre sonra katilin hayal ettiğinden daha yakın olduğunu fark edecek.

Outlier Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Benjamin Noble, Anethe Alfsvåg, Adrian Aresønn Norwich, Eila Ballovara Varsi ve Anna Karoline Bjelvin gibi isimler yer alıyor.

Benjamin Noble – Edward
Anethe Alfsvåg – Anna
Adrian Aresønn Norwich – North Security Operator
Eila Ballovara Varsi – Elle
Anna Karoline Bjelvin – Anine
Stein Bjørn – Johan
Ingá Ánne Márjá Bongo – Sofies søster
Sara Inga Utsi Bongo –
Jonas Delerud – Erik
Viktor Enoksen – Skorpa

Hans Christian Espenes – El-sjef
Kristian Figenschow – Gamle-lensmannen
Jørn Bjørn Fuller Gee – Eivind

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle