Pandora Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Pandora dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ekşi, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, The CW dizileri, Jax kim, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

26.11.2020
Pandora Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Pandora dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ekşi, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, The CW dizileri, Jax kim, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Temmuz 2019‘da Amerikan televizyon kanalı The CW tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. İlk sezonu 13 bölümden oluşan yapımın 4 Ekim 2020 itibari ile 2.sezonu yayınlanmaya başladı. Mark A. Altman ve Steve Kriozere tarafından yaratılan yapımın 2.sezonu 9 bölümden oluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Priscilla Quintana, Oliver Dench, Ben Radcliffe, Noah Huntley, Vikash Bhai, Raechelle Banno ve Banita Sandhu gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 4,7‘lik puana sahip olabildi. Aksiyon, drama ve bilim kurgu kategorilerinde yer alan yapımın bölüm süreleri ise 42 dakikadan oluşuyor. Bilim-kurgu sevenlerin ve özellikle The CW dizileri izlemeyi sevenlerin izleyebileceği bir yapım olarak ön plana çıkıyor.

Pandora dizi konusu

Dizinin konusu, her şeyini kaybeden bir kadının yaşamına odaklanıyor. Genç bir kadın olan Jax, ailesinin ölümü ile hayattaki her şeyini kaybetmiş olur. Uzay Eğitim Akademisi’nde yeni bir hayata adım atan Jax, burada galaksiyi hem insan hem de uzaylıların tehditlerinden korumaya çalışır. Ancak genç kadının kendi doğası ile ilgili sırlar ortaya çıktığınıda gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. New Portland kolonisinin saldırısından kurtulan Jax adlı genç bir kadın hakkında bir bilim kurgu aksiyon serisidir. Saldırıda ailesini kaybeder ve resmi soruşturma sonuçsuz kaldıktan sonra kendi başına soruşturmaya karar verir. Jax, Dünya’ya geri döner ve maceralarında kendisine yardımcı olacak yeni arkadaşlar edindiği Uzay Eğitim Akademisi’ne kaydolur.

Pandora dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Priscilla Quintana, Oliver Dench, Ben Radcliffe, Noah Huntley, Vikash Bhai, Raechelle Banno ve Banita Sandhu gibi isimler yer alıyor.

Priscilla Quintana – Jacqueline ‘Jax’ Zhou
Oliver Dench – Xander Duvall
Ben Radcliffe – Ralen
Noah Huntley – Donovan Osborn
Vikash Bhai – Martin Shral
Raechelle Banno – Atria Nine
Banita Sandhu – Delaney Pilar
Martin Bobb-Semple – Thomas James Ross
Tehmina Sunny – Regan Fried
Chase Masterson – Computer
Akshay Kumar – Jett Annamali
Tina Casciani – Tierney

Dizi fragmanı

https://youtube.com/watch?v=gAAYRbM7I7c
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle