The Vampir Diaries Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

The Vampir Diaries Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Vampir Diaries dizi, konusu, oyuncuları, kaç sezon, kaç bölüm, karakterleri, IMDb puanı, ne zaman bitti, 9.sezon ne zaman, olacak mı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ekşi gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

The Vampir Diaries Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Vampir Diaries dizi, konusu, oyuncuları, kaç sezon, kaç bölüm, karakterleri, IMDb puanı, ne zaman bitti, 9.sezon ne zaman, olacak mı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ekşi gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Eylül 2009‘da Amerikan televizyon kanalı The CW tarafından yayınlanmaya başlayan gençlik, vampir, korku ve doğaüstü drama dizisidir. Toplam 8 sezon ve 171 bölüm süren dizi, 10 Mart 2017’de yayınlanan 8.sezonun final bölümü ile ekranlara veda etti. Her bölümü 41 dakika olan dizi, Türkçe adı ‘ Vampir Günlükleri‘dir. Yayınlandığı dönemde genç izleyiciler tarafından popüler olan dizi, L. J. Smith‘in aynı adlı kitap serisinden televizyona uyarlandı. Dizinin tasarımını Kevin Williamson ve Julie Plec yaparken, yönetmenliğini ise bir çok farklı isim üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino ve Nina Dobrev gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 277 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,7‘lik puana sahip oldu.

The Vampir Diaries konusu

Dizinin konusu, Bu kasabada her şey olabilir. Ölüp ölüp dirilebilir, bir vampir olabilir, bir cadının büyüsüne maruz kalabilir, hatta kurt adamlara kendinizi kaptırabilirsiniz. Çünkü burası Mystic Falls. Kısa bir süre önce ailesini kaybeden Elena ve kardeşi teyzeleri ile yaşamaya başlarlar. Ama işler sanıldığı kadar sakin ilerlemeyecektir. Stefan’ın kasabaya dönmesiyle başlayan olaylar zinciri, gün geçtikçe gizemin ve aksiyonun dozunu arttırarak devam eder. L.J. Smith tarafından kaleme alınan seride; iyi ve kötünün birbirleriyle olan savaşı iki kardeş vampir Damon ve Stefan arasında yaşanırken, ikisinin arasında kalan Elena dengeleri korumayı başarabilecek mi?

The Vampir Diaries oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino ve Nina Dobrev gibi isimler yer alıyor.

Paul Wesley – Stefan Salvatore
Ian Somerhalder – Damon Salvatore
Kat Graham – Bonnie Bennett
Candice King – Caroline Forbes
Zach Roerig – Matt Donovan
Michael Trevino – Tyler Lockwood
Nina Dobrev – Elena Gilbert
Steven R. McQueen – Jeremy Gilbert
Matthew Davis – Alaric Saltzman
Michael Malarkey – Lorenzo ‘Enzo’ St. John
Joseph Morgan – Klaus Mikaelson
Marguerite MacIntyre – Sheriff Liz Forbes
Sara Canning – Jenna Sommers
Claire Holt – Rebekah Mikaelson

Dizi yorumları

ergenliğimde babamdan kaçak kaçak izlemeye çalıştığım vampir dizisi. bugünlerde yine başladım yalnız damon bana artık öyle über yakışıklı görünmüyor. büyüdükçe hoşlandığım erkek tipi de değişmiş sanırım.

-incir ağacının gölgesinde / Ekşi Sözlük

“aksiyon, fantastik ve romantik temalarda bir dizi nasıl sıkıcı bir pembe diziye dönüşür, sonra da s.çıp batırır?” sorularının cevabı niteliğinde bir yapım. ergen dizisi olmakla beraber ben ergenken bile 3 sezon dayanabilmiştim, adamlar üşenmemiş 8 sezon çekmiş sonra da dizi saçmalamaktan bir hal olmuş. belki 3-4 sezon olsa kendi türünün iyi örneklerinden biri olabilirmiş ama malumunuz tutan bir dizi varsa bokunu çıkarmadan bitiremezsiniz. çünkü para getiriyor.*,

-expressyourself / Ekşi Sözlük

bence bu tip dizilerin temel problemi şu: ilk bir kaç sezon tutarlı gidiyorlar, sonrasında ise sıçmaya başlıyorlar. öncelikle dizide mutlaka rekabet edilmesi/yenilmesi gereken biriler var ve ne hikmetse bu kişiler ne kadar güçlü olurlarsa olsun çatır çatır yenilirken bizim oyuncu kadromuzdan kimseye bir şey olmuyor.

-sinirlarlapazarlikederken / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR