Peaky Blinders benzeri diziler.. 8 dizi önerisi

16.08.2022
Peaky Blinders benzeri diziler.. 8 dizi önerisi

Peaky Blinders benzeri diziler, izleyenlerin seveceği diziler, bayılacağı diziler, tarzı diziler, gibi diziler, gibi aramalarınıza YOGÜ Listeler’den yanıt bulabilirsiniz.

Peaky Blinders benzeri diziler

BBC’nin son dönemlerde en çok sevilen ve fenomen olan dizi Peaky Blinders, 6.sezonu ile ekranlara veda etti. Dizi Netflix üzerinden izlenebiliyor. Peaky Blinders izleyenlerin Netflix’te sevebileceği 10 dizi önerisini sizler için hazırladık.

Listeye başlıyoruz..

Kemerlerinizi takın ve listeden en hoşunuza giden Peaky Blinders benzeri dizileri izleme listenize ekleyin.

Peaky Blinders benzeri diziler listesi

Mad Men

1960’larda New York City’de geçen ödüllü dizi, kıyasıya rekabetin büyük bir cazibeye sahip olduğu bu dönemde, bir reklam ajansında olan biteni gözler önüne seriyor.

Mindhunter

1970’lerin sonunda iki FBI ajanı, cinayet psikolojisini araştırarak ve tamamıyla gerçek canilerle endişe verici bir yakınlık kurarak suç biliminde yeni ufuklar açar.

Las Chicas del Cable

1920’lerde Madrid’de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadın; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine de birinci elden şahit olur.

Godless

Çetesinin eski üyesini arayan acımasız bir kanun kaçağı Batı’ya dehşet saçar. Aradığı kişi ise sadece kadınların yaşadığı sessiz bir kasabada yeni bir hayata başlamıştır.

The Last Czars

21. yüzyılın başlarında sosyal ayaklanma Rusya’yı sardığında, Çar II. Nikolay’ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı sona erdirir.

El Chapo

Bu dizi, kötü şöhretli Meksikalı uyuşturucu baronu Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán’ın yükselişini, yakalanışını ve kaçışını anlatıyor.

The Spy

1960’larda memurken gizli ajana dönüşen Eli Cohen, yıllar sürecek tehlikeli bir görevde Mossad için casusluk yapmak üzere gizli bir kimlikle Suriye’ye sızar.

The Frankenstein Chronicles

Bir dedektif 1827 yılında Londra’da kol bacak kesmekten hoşlanan bir katilin peşindedir. Fakat vaka, giderek daha korkunç bir yönde ilerler.

YORUMLAR

canlı tv izle