Record of Youth Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Record of Youth Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Record of Youth dizi, (The Moment) konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi Park So Dam yeni dizi, fragmanı, kaç sezon, kaç bölüm, ne zaman yayınlanacak (청춘기록) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Record of Youth Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Record of Youth dizi, (The Moment) konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi Park So Dam yeni dizi, fragmanı, kaç sezon, kaç bölüm, ne zaman yayınlanacak (청춘기록) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 7 Eylül 2020’de yayınlanmaya başlayan olan 2020 yapımı yeni Kore dizilerinden biridir. Dram, Gençlik, Komedi türünde yer alan yapım, tvN ve Netflix ortak yapımı olarak yayınlanacak. İlk olarak Güney Kore yayınlanacak olan yapım, tüm bölümlerin tamamlanmasının ardından Netflix Türkiye’de yer alacak. Ahn Gil-Ho’nun yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu ise Ha Myung-Hee kaleme alıyor. Güney Kore yapımı olan dizi Korece olarak yayınlanacak. Dizi The Moment adı ile de biliniyor. Dizinin kadrosunda Park Bo-Gum, Park So-Dam, Byeon Woo-Seok, Ha Hee-Ra ve Shin Ae-Ra gibi isimler yer alıyor. Dizinin yayın günleri Pazartesi ve Salı günleri olarak belirlenmiş.

Record of Youth Konusu

Dizi, modellik sektöründe gençlerin yaşadığı eğlenceli ve sorunlu anlarına odaklanıyor. Modellik yapan Sa Hye-Joon gerçekçi bir kişiliğe sahiptir. Zeki ve yakışıklı olduğu kadar da iyi bir kişidir. Modellikte başarılı olsa da onun asıl hayali bir oyunculuktur. Bu yüzden çeşitli oyuncu seçmelerine katılmış ancak başarılı olamamıştır. Makyaj sanatçısı olan An Jung-Ha, mantıklı ve çalışkan bir genç kızdır. Kendi yeteneklerini değerlendirmede oldukça iyi olan An, Etrafında yaşanan olaylardan kolayca sarsılmaz ve kendi yolunda yürümeye devam eder. En büyük hayali, başarılı bir makyaj sanatçısı olmaktadır. Bu yüzden, kendine olan güvensizliğini yenerek, kendi ayaklarının üzerinde durabilmeyi amaçlamaktadır. İyi bir üniversiteden mezun olduktan sonra büyük bir şirkete işe girer. Ancak üç yıl sonra bir makyaj sanatçısı olma hayalinin peşinden gidebilmek için işinden ayrılmıştır. Model ve bir oyuncu olan Won Hae-Hyo, Sa Hye-Joon’un en yakın arkadaşıdır. Oldukça sıkı çalışan nazik birisidir. Aynı zamanda son derece rekabetçi bir kişiliğe sahiptir. Sa Hye-Joon’un oğlu ve en yakın arkadaşı aynı hedefe doğru yürümesine rağmen anneleri olarak çok farklı değerlere sahiptirler.

Record of Youth oyuncuları (cast)

Dizinin kadrosunda Park Bo-Gum, Park So-Dam, Byeon Woo-Seok, Ha Hee-Ra ve Shin Ae-Ra gibi isimler yer alıyor.

Park Bo-Gum – Sa Hye-Joon
Park So-Dam – An Jung-Ha
Byeon Woo-Seok – Won Hae-Hyo
Ha Hee-Ra – Sa Hye-Joon’un annesi
Shin Ae-Ra – Kim Yi-Young
Han Jin-Hee – Sa Min-Ki
Park Soo-Young – Sa Young-Nam
Seo Sang-Won – Won Tae-Kyeong
Shin Dong-Mi – Lee Min-Jae
Lee Chang-Hoon – Lee Tae-Soo
Lee Jae-Won – Sa Kyeong-Joon
Kwon Soo-Hyun – Kim Jin-Woo
Jo Yoo-Jung – Won Hae-Na

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR