Revolutionary Sisters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Revolutionary Sisters dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, IMDb puanı, 2.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.03.2021
Revolutionary Sisters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Revolutionary Sisters dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, IMDb puanı, 2.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Mart 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Kore dizilerinden biridir. Toplam 50 bölümden oluşan yapım, haftada 2 gün olarak yayınlanacak. KBS2 tarafından yayınlanan dizi, dram, romantik ve komedi türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Lee Jin-Seo üstlenirken senaryosunu Moon Young-Nam kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Hong Eun-Hee, Jeon Hye-Bin, Go Won-Hee, Kim Kyung-Nam, Yun Ju-Sang ve Lee Bo-Hee gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist’te 8,2‘lik puana sahip oldu.

Revolutionary Sisters konusu

Dizinin konusu, ebeveynleri boşanma sürecindeyken annelerinin ölmesi üzerine tüm yakın aile üyelerinin cinayet zanlısına dönüştüğü üç kız kardeşin etrafında dönmektedir. Ailesinin en büyük kızı olan Lee Kwang-Nam, Gururlu ve bencil birisidir. Annesinden koşulsuz sevgi alarak büyüdüğü için annesine acı çektiren babasından nefret etmektedir. Ailesinin ortanca kızı olan Lee Kwang-Sik, Zeki ve dürüst birisidir. Memur olarak çalışmaktadır. Anne ve babasından sevgi görmediği için yanlış seçimler yapmıştır. Ailesinin en küçük kızı olan Lee Kwang-Tae, Dövüş sanatlarında oldukça iyi birisidir. Hiçbir zaman tam zamanlı bir işte çalışmamıştır ve yarı zamanlı işlerde çalışarak kendi geçimini sağlamaya çalışmaktadır. Evlenmek gibi bir düşüncesi yoktur.

Revolutionary Sisters oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Hong Eun-Hee, Jeon Hye-Bin, Go Won-Hee, Kim Kyung-Nam, Yun Ju-Sang ve Lee Bo-Hee gibi isimler yer alıyor.

Hong Eun-Hee – Lee Kwang-Nam
Jeon Hye-Bin – Lee Kwang-Sik
Go Won-Hee – Lee Kwang-Tae
Kim Kyung-Nam – Han Ye-Seul
Yun Ju-Sang – Lee Cheol-Soo
Lee Bo-Hee – Oh Bong-Ja
Lee Byung-Joon – Han Dol-Se
Choi Dae-Chul – Avukat Bae
Ha Jae-Suk – Shin Maria
Sul Jung-Hwan – Heo Ki-Jin
Kim Hye-Sun – Oh Taeng-Ja
Joo Suk-Tae – Heo Poong-Jin
Hong Je-Yi – Oh Ddoo-Ki
Son Woo-Hyun – Na Pyeon-Seung
Lee Sang-Sook – Ji Poong-Nyeon

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 1]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.