Sayıklama Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sayıklama Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sayıklama (Fever Dream,) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

13 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan ABD, Şili ve İspanya ortak yapımı olan filmdir. Toplam 1 saat 33 dakikadan oluşan film, dram, korku ve dram türünde yer alıyor. Samanta Schweblin‘ın Fever Dream adlı eserinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Claudia Llosa üstlenirken, senaryosu Samantha Schweblin tarafından kaleme alındı.

Filmin oyuncu kadrosunda Maria Valverde, Dolores Fonzi, German Palacios, Guillermo Pfening ve Emilio Vodanovich gibi isimler yer alıyor.

Yapım IMDb‘de ilk gününde 5,5‘lik puana sahip oldu.

Filmin orijinal adı Distancia de rescate‘dir. Uluslararası arenada ise Fever Dream adı ile yayınlandı. Film, Şili’nin Santiago kentinde çekildi.

Sayıklama konusu

Filmin konusu, Biri kasabanın yerlisi, diğeri buraya yeni taşınmış iki genç anne arasındaki karmaşık ilişki, bir çevre felaketini ve ruhsal çöküntüyü su yüzüne çıkarır.

Amanda adında genç bir kadın acı içinde yatarken, David adındaki genç bir genç onu acilen sorguya çeker ve onu başına gelenlerle ilgili gerçeği çözmeye zorlar. O onun annesi değil ve o onun oğlu değil. Birlikte, kırık ruhların, görünmez bir korkunun ve ebeveynleri ve çocukları birbirine bağlayan kırılgan iplerin rahatsız edici ve hatırlatıcı bir hikayesini ortaya çıkaracaklar.

Fever Dream oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Maria Valverde, Dolores Fonzi, German Palacios, Guillermo Pfening ve Emilio Vodanovich gibi isimler yer alıyor.

Maria Valverde – Amanda
Dolores Fonzi – Carola
German Palacios – Omar
Guillermo Pfening – Marco
Emilio Vodanovich – David
Guillermina Sorribes Liotta – Nina
Marcelo Michinaux – David
Cristina Banegas –

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.