See You in My 19th Life 10.bölüm Ne Zaman?

15.07.2023
See You in My 19th Life 10.bölüm Ne Zaman?

See You in My 19th Life 10.bölüm ne zaman, izle, ne zaman yayınlanacak, Netflix, Im Yoon-ah, dizi, dizisi konusu, oyuncuları, imdb, yorumları, imdb puanı, izle, 2023, 2.sezon ne zaman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

17 Haziran 2023 itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan 2023 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi romantik ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo, Kim Shi Ah ve Park So Yi gibi isimler yer alıyor.

İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi, aksiyon ve macera türünde yer alıyor.

Dizi hakkında şimdilerde 9.bölüm ne zaman sorusu merak ediliyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

See You in My 19th Life Dizi Konusu

Dizinin konusu, Ban Ji Eum’un olağanüstü bir yeteneği var: geçmiş yaşamlarının tümünün anılarını hatırlayabiliyor. Yaklaşık bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan Ban Ji Eum, hayatını özenle yaşıyor. Önceki hayatı trajik bir kazayla yarıda kesildikten sonra, şimdiki hayatında geçmiş hayatındaki insanlarla yeniden bağlantı kurmak için yola çıkar ve 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adam bulmaya karar verir. 18. hayatına dair anılar, 19. hayatındaki romantizmi sabote edecek mi? Yoksa aşk farklı hayatlar boyunca sürecek mi?

See You in My 19th Life Dizi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo, Kim Shi Ah ve Park So Yi gibi isimler yer alıyor.

See You in My 19th Life 10.Bölüm Ne Zaman? | Netflix

Netflix’te yeni bölümlerini izleyebileceğiniz dizinin ilk sezon 10.bölümü 15 Temmuz 2023 tarihinde yayınlanacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: /ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: /@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle