Sex Education 3.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sex Education 3.sezon yorum, dizi yorum, dizisi yorumları, ekşi, analizi, eleştiri, inceleme gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Sex Education 3.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sex Education 3.sezon yorum, Netflix, dizi yorum, dizisi yorumları, ekşi, analizi, eleştiri, inceleme gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Korona ile uzun uzun sezonu gelsin diye beklediğimiz Netflix dizimiz Sex Education sonunda geldi. Otis, Meave, Adam ve diğerlerini öyle özlemişiz ki bir çırpıda sezonu bitirenlerden olduk bizde. Peki dizinin yeni sezonunu izleyenler yeni sezon hakkında neler söylediler dersiniz? Hadi hemen Sex Education 3.sezon yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Sex Education 3.Sezon Konusu

“Seks okulu” kulaktan kulağa yayılırken yeni okul müdürü, taşkın öğrencileri kontrol etmeye; Otis ise gizli ilişkisini saklamaya çalışır.

Sex Education Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Sex Education 3.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sex Education 3.Sezon Yorum Ekşi Sözlük

 1. sezon çok iyi başladı. 2 bölüm izledim umutluyum
 • babasamsunlu

adam karakterinin underrated olduğu dizi. benim en sevdiğim ve kendime en yakın bulduğum karakter. babasıyla ilişkisi, duygularından kaçması, hisleriyle ilgili konuşamaması… kendi ergenliğimi hatırlatıyor ama yaşarken bu kadar zor olduğunu fark etmemiştim. şimdi yavaş yavaş yetişkin olurken ve hala bu kadar zorlanırken anlıyorum asıl en çok kendime zarar verdiğimi.

 • kimdemismerakettim
  bu diziyi izlediğimde şunu bir daha fark ettim seks konusunda bize de eğitim verilmeli çünkü insan doğasının gereği ama okullarda bu konuyu ağzımıza bile alamıyoruz. herkes ayıp olarak karşılıyor. bazıları kendinden utanıyor, kendilerini saklamaya çalışıyor. umarım bu konularda daha dikkatli olunur
 • dellyclrksn

ilk sezonunu izlerken çok keyif aldığım 2.sezonuyla ters köşe yapıp beğenmediğim ama 3.sezonda düzelir dediğim dizinin sezonda tam anlamıyla sıçması.ilk sezon otis ile meave arasındaki sinerji ne kadar iyiyse her geçen sezon senaristin ikiliyi kavuşturmamak için elinden geleni yaparak sıçdığı dizi olmuştur.8 kadar bölümü atlaya atlaya 3 saate felan izledim velhasılkelam olmamış

 • aragornsonofaratorn

sırf adam için izlediğim dizi. dizinin açık ara en güzel yazılmış karakteri. oynayan aktör de felaket yetenekli.

 • youarenotgoingthatway

severek izlediğim bir diziydi. yeni sezonuna hemen başlamak istedim ama fark ettim ki ilk iki sezonunu birkaç kesit haricinde neredeyse tamamen unutmuşum. en baştan başlamaya gocunmayacağım. içinde bol bol netflix klişesi barındırsa da liseli dizisi olduğu için pek göze batmıyordu. ayrıca hatırladığım kadarıyla çekildiği yerlerin doğası muhteşemdi, özellikle otis’in evinden okula giden yol. yazdıkça fark ettim ki özlemişim.

 • expressyourself
 1. sezon en başarılı sezon bana göre 2 günde bitirdim
 • babasamsunlu

3.sezonunu oldukça keyif alarak 2 günde bitirenler kulübünde olduğum dizidir.

bu sezonda arşa çıkan karakterlerin herbirinin yaşadığı duygular,dönüşümler,fiziksel engellisinden non binarysine kadar gördüğümüz aşk hayatları ve kendi hayatlarındaki zorluklara değinilmesi çok çok güzeldi.

 • red4rmy
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.