Sex Education 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Sex Education 4.sezon olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlancak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sex Education 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Sex Education 4.sezon olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlancak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karkaterleri, yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Sex Education 4.sezon hakkında

Dizi, 11 Ocak 2019’da yayınlanmaya başlayan Netflix İngiltere yapımı gençlik dizisidir. Laurie Nunn tarafından yaratılan dizi, Komedi, dram kategorisinde yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa ve Connor Swindells gibi isimler yer alıyor.

IMDb‘de 200 bine yakın oy alan dizi, 8,3‘lük puana sahip oldu. Dizi 3.sezonu ile 17 Eylül 2021’de yayınlandı. 3.sezonu bitiren diziseverler haliyle Sex Education 4.sezon olacak mı? sorusunu aramaya başladı.

Sezonu yeni çıkmış dizinin ne zaman yayınlanacağını söylemek için şu an çok erken. Biz de dizinin 4.sezonu ile ilgili tahminlerimizi sizler için yazdık.

Sex Education konusu

Dizinin konusu, Oldukça içine kapanık bir çocuk olan Otis, okulun ezik denilen tiplerindendir. Seks terapisti olan anne ve babası sayesinde seks konusunda oldukça bilgili olan Otis, bu bilgiyi okulun sıradışı kızı Maeve’in teklifi ile değerlendirmeye başlar. O artık, liseli gençlerin gelip dert yandığı ve sorunlarını çözdüğü bir terapisttir. Peki ya Otis’in sorunlarını kim çözecek?

3.Sezon Yorumları

Sex Education oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa ve Connor Swindells gibi isimler yer alıyor.

Asa Butterfield – Otis Milburn,
Gillian Anderson – Jean Milburn, O
Ncuti Gatwa – Eric Effiong,
Emma Mackey – Maeve Wiley,
Connor Swindells – Adam Groff,
Kedar Williams-Stirling – Jackson Marchetti,
Alistair Petrie – Michael Groff,
Mimi Keene – Ruby Matthews,
Aimee Lou Wood – Aimee Gibbs,
Chaneil Kular – Anwar,
Simone Ashley – Olivia Hanan,
James Purefoy – Remi Milburn

Sex Education 4.sezon olacak mı?

Dizinin 3.sezon performansının yüksek olduğunu Netflix Top 10’da yerini alması ile görme şansını bulduk. İlk sezon itibari ile seyircisini tatmin eden dizi 4.sezon onayını kısa sürede alacakktır. Bizim tahminlerimize göre dizinin 2022 yılının ilk 6 ayı içerisinde yayınlanması muhtemel görünüyor. Zira 2.sezon ile 3.sezonun arası baya bir uzun oldu.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 3 Average: 4.3]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.