Sex Education Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Sex Education dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, Otis kim, Maeve kim, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

19.08.2020
Sex Education Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Sex Education dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, Otis kim, Maeve kim, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 11 Ocak 2019’da yayınlanmaya başlayan Netflix İngiltere yapımı gençlik dizisidir. Laurie Nunn tarafından yaratılan dizi, Komedi, dram kategorisinde yer alıyor. Şimdiye kadar 2 sezonu yayınlanan dizinin toplam 16 bölümü bulunuyor. Dizinin kadrosunda, Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa gibi isimler yer alıyor. Dizi yayınlanan ilk sezonu ile kısa sürede dikkat çekmeyi başaran bir yapım olamyı başardı. Netflix’in daha gençlik dizisini yapmaya itecek başarıyı sağlayan yapımın 3.sezonu 2021 yılının ilk aylarında yayınlanması bekleniyor. Dizi, IMDb‘de 140 bin kişi tarafından oylandı ve 8,3’lük puana sahip oldu.

Sex Education konusu

Özgüvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder. Cinsel terapist olan annesi Jean’in anlattıklarına ve dostu Eric’in teşvikine rağmen, Otis cinsel ilişki kuramayacağından endişe eder. Üstelik bu konuda yalnız değildir. Maeve tarafından teşvik edilen Otis, seks tüyoları vermenin düşündüğünden daha zor olduğunu fark eder ve sınıf arkadaşının ev partisinde ücretsiz tavsiye vermeyi dener. Otis’in kliniğinin başarısı ve Maeve’e olan ilgisi giderek artar. Maeve beklenmedik şekilde Otis’ten yardım ister. Yalnız başına takılan Eric’e biri yeşil ışık yakar. Eric, Otis’in Maeve’e âşık olduğunu fark eder. Ancak yakışıklı Jackson gizli aşkıyla ilgili ondan yardım istediğinde, genç seks terapisti iki arada bir derede kalır. Uygunsuz bir resim kötü kalpli bir kızı küçük düşürür. Maeve’in bu işin arkasındaki kişiyi bulmak istemesi, Otis’i önemli bir günde zorlu bir seçim yapmaya zorlar. Otis, Jean’in yeni kitabının özel hayatını ihlal ettiğini düşünür. Maeve ağabeyinin suçunu üstlenir. Eric eski bir düşmanıyla cezaya kalır. Vücudu Lily’ye ihanet eder.

Sex Education oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa gibi isimler yer alıyor.

Asa Butterfield – Otis Milburn
Gillian Anderson – Jean Milburn
Ncuti Gatwa – Eric Effiong
Emma Mackey – Maeve Wiley
Connor Swindells – Adam Groff
Kedar Williams – Stirling-Jackson Marchetti
Alistair Petrie – Michael Groff
Aimee Lou Wood – Aimee Gibbs
Tanya Reynolds – Lily Iglehart
Patricia Allison – Ola Nyman
Jim Howick – Colin Hendricks
Mimi Keene – Ruby Matthews
Mikael Persbrandt – Jakob Nyman
Rakhee Thakrar – Emily Sands

Sex Education 3.sezon ne zaman?

Dizi, yayıncısı Netflix’ten 3.sezon onayını almayı başardı. Dizinin 2021 yılında yeni sezonu ile seyircisi ile buluşması bekleniyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle