Shawn Mendes: In Wonder Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Shawn Mendes: In Wonder Belgesel Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Kimdir, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Shawn Mendes: In Wonder Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Shawn Mendes: In Wonder Belgesel Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Kimdir, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

23 Kasım 2020’de yayınlanmaya başlayacak olan Netflix Orjinal belgesel filmidir. Grammy adayı Shawn Mendes’in turnesini aktaran belgeselde aynı ödüle aday gösterilen Camila Cabello‘ya da yer veriliyor. Belgesel dizinin yönetmenliğini Grant Singer üstleniyor. Shawn Mendes‘in kariyeri, hayata bakışı ve turneleri hakkında ilginç anlar da belgesel de yer alacak. Son olarak Blackpink’in müzik üzerine belgeseli yayınlanan Netflix daha önce de, Taylor Swift’in “Miss Americana,” Beyonce’nin “Homecoming: A Film by Beyoncé,” “The Black Godfather,” “Gaga: Five Foot Two,” “Quincy” gibi kariyer belgesel filmleri yayınlanmıştı. Belgeselin toplam süresi 1 saat 23 dakikadan oluşuyor.

Shawn Mendes: In Wonder Belgesel konusu

Belgesel dizinin konusu, Bu samimi belgeselde, bir yıllık dünya turnesi boyunca izlediğimiz Shawn Mendes yıldızlığı, ilişkileri ve müzikteki geleceği konusunda içini döküyor. Grammy adayı Shawn Mendes’in turnesini aktaran belgeselde aynı ödüle aday gösterilen Camila Cabello’ya da yer veriliyor. Mendes, Shawn Mendes Vakfı (SMF), Shawn’ın izleyicilerine tutkulu oldukları nedenleri öğrenmeleri için ilham vermeyi ve harekete geçerek ve geri vererek dünyaya değişiklik getirmeleri gereken sesi kullanmaları için onları güçlendirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Shawn Mendes kimdir?

Şarkıcı Shawn Mendes, 8 Ağustos 1998 tarihinde doğmuştur. Tam adı Shawn Peter Raul Mendes‘tir. Babası Portekizli olup annesi İngilizdir. Annesinin adı Karen, babasının adı Manuel’dir. Keşfedilişi ise Vine sayesinde olmuştur. Vine hesabına yüklediği cover’lar ile menajeri Andrew Gentler tarafından keşfedilmiştir. Daha sonra menajeri ile Island Records ile anlaşma yaparak profesyonel şarkıcılığa başlamıştır. Austin Mahone’un tur konserlerinde konuk sanatçı olarak sahne almıştır. The Vamps grubu ile de “Oh Cecilia” şarkısında düet yapmıştır. İlk single çalışması “Life of the Party” olmuştur. Daha sonra “Show You”, “The Weight”, “One of Those Nights” ve “Something Big” şarkılarını çıkarmıştır.[2][3] Shawn, büyük bir Eminem hayranıdır. Bir röportajında, “O çok yetenekli, kimse onun yeteneğiyle boy ölçüşemez. Onunla düet yapmaktan büyük mutluluk duyardım.” diyerek, Eminem’e olan hayranlığını dile getirmiştir.

Shawn Mendes: In Wonder Belgesel Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Shawn Mendes – Kendisi

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.