Sıra Dışı (Freaky) | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Sıra Dışı film, Freaky film, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, Netflix, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, sinemalar, altyazılı izle, oscar gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

13.11.2020
Sıra Dışı (Freaky) | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Sıra Dışı film, Freaky film, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, Netflix, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, sinemalar, altyazılı izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

Christopher Landon tarafından yönetilen Freaky filmi Türkiye’de Sıra Dışı ismi ile 13.11.2020 tarihinde vizyona girdi. Landon ve Michael Kennedy’nin senaryosunu kaleme aldığı filmin başrolünde Vince Vaughn, Kathryn Newton , Katie Finneran , Celeste O’Connor ve Alan Ruck gibi isimler yer alıyor. Amerikan komedi filmi Freaky’de Jason Blum , Blumhouse Productions markası altında yapımcı olarak görev yapıyor.

Dünya prömiyerini prömiyerini 8 Ekim 2020’de Beyond Fest’te yapan filmde Vaughn ve Newton’un performanslarının yanı sıra korku ve komedi karışımını öven eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı.

Sıra Dışı konusu

ise öğrencisi olan Millie Kessler, okulun popüler grubunun acımasızlığıyla mücadele etmeye çalışan genç bir kızdır. Ancak bir seri katil Butcher’ın yeni hedefi haline geldiğinde lisedeki sorunları önemsiz hale gelir. Katilin mistik hançeri bedenlerinin yer değiştirmesine neden olduğunda Millie, kendisini korkunç bir kabusun içinde bulur. Katil ile vücut değiştirmesinden sonra Millie, bu değişikliğin kalıcı hale gelmesine 24 saatten az kaldığını fark eder. Bu sırada Millie’nin bedeninde olan katil, iştahla insan avına çıkar. Birkaç arkadaşının da yardımıyla zamana karşı yarışan Millie, laneti geri çevirmeyi başarabilecek midir?

Sıra Dışı Oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunda Peter Farrelly oturuyor. Senaryosunu yönetmen Farrelly, Brian Hayes Currie ve Nick Vallelonga’nın birlikte kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Linda Cardellini, Don Stark, David An, Sebastian Maniscalco gibi isimler yer alıyor.

Karakterleri

Kathryn Newton – Millie
Vince Vaughn – Blissfield Butcher
Alan Ruck – Mr. Fletcher
Katie Finneran – Paula Kessler
Mitchell Hoog – Evan
Uriah Shelton – Booker
Misha Osherovich – Josh
Melissa Collazo – Ryler
Kelly Lamor Wilson – Ginny
Hannah Russell – Cheerleader
Dana Drori – Maggie
Celeste O’Connor – Nyla
Charles Green – Frank

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle