Rastgele Yazı

Skins Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Skins Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Skins Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 25 Ocak 2007’de İngiltere’de E4 kanalından yayınlanmaya başlayan uzun soluklu yapısı ise fenomen olmayı başaran ergen dizisidir. Toplam 7 sezon ve 61 bölümden oluşan dizi, dönemin popüler dizileri arasında yer aldı. Yapım 5 Ağustos 2013’te yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti. Her bölümü 44 ila 48 dakika arasında deişen yapım, Ergen Draması, Komedi kategorilerinde yer aldı. Bryan Elsley ve Jamie Brittain tarafından yaratılan yapım, Chris Clough ve Matt Stevens tarafından geliştirildi. Dizinin kadrosunda Kaya Scodelario, Nicholas Hoult, Joe Dempsie gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb’de 73 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,2’lik puana sahip oldu. Tartışmalara yol açan bu uzun soluklu dizi BAFTA Seyirci Ödülü kazanırken, En İyi Drama Dizisi adaylığı elde etti. Dizi Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanıyor.

Skins konusu

Dizinin konusu, Şüpheli ebeveynliğe rağmen büyümeye, sevgi ve mutluluk bulmaya çalışan bir grup İngiliz gencin ve otorite figürleri yerine arkadaş (ve sevgili) olmayı daha çok isteyen öğretmenlerin hikayesi. Bu çarpıcı dizi, arkadaşlıklar ve özenti aşkların ekseninde okullarının son iki yılını geçiren bir grup gencin zorlu hayatlarını işliyor. Tam bir dram olan bu dizi, İngiltere’nin Bristol şehrindeki hayali Roundview Sixth Form Lisesindeki okul hayatından bir demet sunuyor.

Skins Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Kaya Scodelario, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, Hannah Murray ve Lily Loveless yer almaktadır.

Kaya Scodelario – Effy Stonem
Nicholas Hoult – Tony Stonem
Joe Dempsie – Chris Miles
Hannah Murray – Cassie Ainsworth
Mike Bailey – Sid Jenkins
April Pearson – Michelle Richardson
Lily Loveless – Naomi Campbell

Will Merrick – Alo Creevey
Freya Mavor – Mini McGuinness
Jack O’Connell – James Cook
Laya Lewis- Liv Malone
Dakota Blue Richards – Franky Fitzgerald
Sean Teale – Nick Levan
Ollie Barbieri- JJ Jones
Kathryn Prescott – Emily Fitch
Larissa Wilson – Jal Fazer
Dev Patel – Anwar Kharral
Mitch Hewer – Maxxie Oliver
Luke Pasqualino – Freddie Mclair
Giles Thomas – Doug

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*