Rastgele Yazı

Snowpiercer 2.sezon ne zaman çıkacak?

Snowpiercer 2.sezon ne zaman çıkacak?

Snowpiercer 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, olacak mı, belli oldu mu, onayı aldı mı, Netflix dizileri, konusu, oyuncuları, 11.bölüm ne zaman, film hakkında, 1.sezon yorumları, Ekşi Sözlük, İMDB Puanı, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Snowpiercer 2.sezon hakkında

Netflix‘in her hafta 1 bölüm yayınladığı 2013 yapımı filmden uyarlama olan dizisi Snowpiercer, 13 Temmuz’da yayınlanan 1.sezon 10 bölümü ile sezon finali yaptı. Dizi 2 sezon onaylı olarak yayın hayatına başlamıştı. İlk sezonu tamamlanan dizinin 2.sezonunun ne zaman çıkacağı merak ediliyor. Peki Snowpiercer 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

İlk sezonu ile Netflix’te yayınlanmaya başlayan dizi, yayınlanan ilk sezonu ile beğeni toplamayı başardı. İMDb’de 6,4’lük puana sahip olan dizinin yayın günü olan Pazartesi gününü seyircileri iple çekti. 10 bölümlük ilk sezon maratonu tamamlanan dizinin 2.sezonu ile döneceği başladığı günden bu yana kesindi.

Snowpiercer 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

2013 yılında Koreli Oscar ödüllü yönetmen Bong Joon-ho tarafından çekilen ve başrollerinde Chris Evans’ın oynadığı filmden uyarlanan dizi, 2.sezonu ile 2021 yılında seyirici ile buluşabilecek. Başrollerinde Jennifer Connely, David Diggs gibi ünlü bir ismin bulunduğu dizinin yine Netflix’te yayınlanacağını belirtelim. Dizinin 2.sezonu da ilk sezon gibi 10 bölümden oluşacak.

Snowpiercer konusu

Snowpiercer 2013 yılında Chris Evans gibi isimlerin yer aldığı film yapımı ile beğeni toplamıştı. Yıllar sonra projenin dizi olarak tasarlanmasının ardından konunun nasıl işleneceği merak edilmeye başlandı. Dizi, bir trende yolculuk yapan bir grup insanın hikayesine odaklanıyor. Dünyanın buzul çağı yaşamasıyla bildiğimiz medeniyetin sona ermesinin yedi sene sonrasında geçen hikayede, sınıf savaşı, sosyal adaletsizlik ve hayatta kalma gibi konular işleniyor.1001 vagondan oluşan ve sürekli olarak dünyanın etrafını dönen bir treni ev bellemiş insanlığın kalan son üyelerinin hikâyesine işlenecek.

Snowpiercer 1. sezon yorumları

züğürt tesellisi dizilerinden biri daha.
zenginler kaybedecek, eşitlik kazanacak, ezilenler devrim yapacak sözüm ona. hadi ordan.

  • Garibal Enfeksiyon (Ekşi Sözlük)

aksiyon döngüsü the 100 temposunda aksa da verdiği üst mesaj sosyal sınıf ayrımı gibi görünse de alt mesaj lost ile çok benzerlik taşıyor. gözünüze gözünüze sokuyor bazı şeyleri. sosyal sınıf işliyor diyenlere, para işe yaramıyor sa, zengin fakir olmaz!!!, nitelikli ve genç, olanlar önemli kişiler olur, bu gibi durumlarda. denizin donmasına inandık ama donmuş gezegende demiryolu inşaa ediyorsun ama dışarıda yaşıyamıyorsun.
ve o soğuklukta çelik ray ve trene hiç bir şey olmuyor..senaristler aptal olmadığına göre, ikinci bir lost geliyor.

  • Yerli vikipedia – (Ekşi Sözlük)
  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

  • Firuze diyor ki

    Lütfen psikolojim bozuldu her hafta dediniz izledik diziyi 2 sezon 1 bölüm yayınlamadınız insanların hevesini kaçırmayın izlemek istiyoruz sonuna kadar yayınlayacaktınız niye yayınladınız 1 sezon ☹

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*