Snowpiercer 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Snowpiercer 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, üçüncü sezon var mı, onay aldı mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Snowpiercer 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Snowpiercer 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, üçüncü sezon var mı, onay aldı mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Snowpiercer 3.sezon hakkında

17 Mayıs 2020‘de TNT’de yayın hayatına başlayan bilim kurgu dizisidir. Şu ana kadar toplam 2 sezon ve 20 bölümden oluşan yapım, yayınlanan 2 sezonu ile seyirci kitlesini her geçen gün arttırıyor. Netflix’te haftada 1 bölüm olarak yayınlanan dizi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. 2013 yılında Koreli Oscar ödüllü yönetmen Bong Joon-ho tarafından çekilen ve başrollerinde Chris Evans’ın oynadığı filmden uyarlanan dizi, 2.sezonu ile 25 Ocak 2021 tarihinde seyircisi ile buluşmuştu. 30 Mart 2021 itibari ile 2.sezon finali yayınlanan dizinin 3.sezonu olacak mı merak ediliyor.

Öncelikle hemen söyleyelim. Dizi, 2.sezonu yayınlanmadan 3.sezon onayını yayıncısı TNT tarafından almıştı. IMDb‘de 31 bin kişi tarafından oylanan dizi 2 sezon sonunda 6,8‘lik puana sahip oldu. Peki Snowpiercer 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Snowpiercer konusu

Dizinin konusu, Snowpiercer 2013 yılında Chris Evans gibi isimlerin yer aldığı film yapımı ile beğeni toplamıştı. Yıllar sonra projenin dizi olarak tasarlanmasının ardından konunun nasıl işleneceği merak edilmeye başlandı. Dizi, bir trende yolculuk yapan bir grup insanın hikayesine odaklanıyor. Dünyanın buzul çağı yaşamasıyla bildiğimiz medeniyetin sona ermesinin yedi sene sonrasında geçen hikayede, sınıf savaşı, sosyal adaletsizlik ve hayatta kalma gibi konular işleniyor.1001 vagondan oluşan ve sürekli olarak dünyanın etrafını dönen bir treni ev bellemiş insanlığın kalan son üyelerinin hikâyesine işlenecek.

Dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasında hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

Snowpiercer oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Mickey Sumner, Alison Wright ve Iddo Goldberg gibi isimler yer alıyor.

Snowpiercer 3.sezon olacak mı?

Dizi 2.sezonu yayınlanmadan hemen önce 3.sezon onayını yayıncısı TNT tarafından almıştı. 2020 yılında Nisan aylarında yayınlanan dizinin 2.sezonu ise 2021’in ilk gününde 1 Ocak’ta yayınlanmıştı. Dizinin 3.sezonunun yayın tarihi için net bi tarih verilmese de 2021 yılının son aylarında ya da 2022 yılında yayında olması muhtemel gözüküyor.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.