Squid Game 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Squid Game 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Squid Game 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Squid Game 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Squid Game 2.sezon hakkında

Netflix‘in 17 Eylül’de yayınladığı Güney Kore dizisi büyük beğeni topladı. İlk sezonunu bir çırpıda bitiren Netflix aboneleri dizinin devamı hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Netflix Top 10’da zirveyi hiç bırakmayan Kore yapımı dizinin 2.sezon onayı hakkında henüz bir açıklama yok. Ancak dizinin akıbeti ile ilgili tahminlerimizi sizler için yazdık.

Toplam 9 bölümden oluşan dizi, aksiyon, macera ve dram türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Dong Hyuk Hwang üstlenirken, senaryosunu da yine Dong Hyuk Hwang kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Oh Young-soo, Wi Ha-joon ve Jung Ho-yeon gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb’de 20 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 8,3’lük puana sahip oldu.

Peki Squid Game 2.sezon olacak mı?

Squid Game konusu

Dizinin konusu, Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazipi bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcük riskleri vardır.

Çeşitli nedenlerle hayatta başarısız olan, ancak aniden on milyon ABD doları kazanmak için bir hayatta kalma oyununa katılmak için gizemli bir davet alan insanların hikayesi. Oyun bilinmeyen bir yerde gerçekleşir ve katılımcılar nihai bir kazanan olana kadar kilitlenir. Hikaye, kalamar oyunu gibi Kore’nin 1970’ler ve 1980’lerdeki popüler çocuk oyunlarını, saldırı ve savunmanın toprağa çizilmiş kalamar şeklinde bir tahta kullandığı bir etiket türü olan Korece adının birebir çevirisini içerecek.

Squid Game oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Oh Young-soo, Wi Ha-joon ve Jung Ho-yeon gibi isimler yer alıyor.

Squid Game 2.sezon olacak mı?

Dizinin ilk sezonu büyük beğeni topladı. IMDb’de iyi bir puan alan dizi Nteflix Top 10’da da zirvede yer aldı. Dizinin 2.sezonu ile ilgili henüz bir açıklama yok. IMDb’de dizinin devam edeceğine dair bir ibare de bulunmuyor. Ancak Netflix diziye gösterilen bu büyük ilginin ardından diziye 2.sezon onayı vermesi şu şartlarda kuvvetle muhtemel. Dizi ile ilgili ilk açıklama geldiğinde sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın!

Dizi Yorumları

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.