Tears in Heaven Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri - Yorum Güncel

Tears in Heaven Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

15.10.2021
Tears in Heaven Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Tears in Heaven 2021 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Çin Dizileri, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

23 Haziran 2021 itibari ile yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 41 bölümden oluşan dizi, iş, romantik ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Shen Yi Hua Qing kaleme alırken, senaryosunu Zhang Xiao Feng kaleme aldı. Dizi haftada 4 bölüm olarak yayınlanırken, 24 Temmuz 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Tencent Video tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Shawn Dou, Li Qin, Leon Zhang, Li Ting Zhe, Wang Rui Zi ve Ai Ru gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 7,6‘lık puana sahip oldu.

Tears in Heaven konusu

Dizinin konusu, Du Xiao Su, bir araba kazasından sonra yükselen bir yıldızın fotoğrafını çekmek için hemşire kılığına giren ve hastane koğuşuna gizlice giren kasıtlı bir eğlence muhabiridir. Görev başındaki tatlı bir doktor olan Shao Zhen Rong ile karşılaşır ve bu onların acı tatlı aşk ilişkisini başlatır. Du Xiao Su, evliliklerini tartışmak için Shao Zhen Rong’un ailesiyle bir araya geldi ve Shao Zhen Rong’un ikinci kardeşi Lei’nin dehşetini fark etti.Yu Zheng, yıllar önce onunla tek gecelik ilişki yaşayan adamdan başkası değil! Du Xiao Su’yu dehşete düşüren Lei Yu Zheng, Shao Zhen Rong ile olan ilişkisini yasakladı. Bir deprem kurtarma görevi sırasında, Shao Zhen Rong bir aksilik yaşadı ve hayatını kaybetti. Zaman geçtikçe, Lei Yu Zheng, Du Xiao Su’ya karşı olan duygularına direnmeyi daha zor buluyor ve en başından beri ona aşık olduğunu fark etti. Du Xiao Su, Shao Zhen Rong’u unutup Lei Yu Zheng’i kabul etmeyi öğrenecek mi?

Tears in Heaven oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Shawn Dou, Li Qin, Leon Zhang, Li Ting Zhe, Wang Rui Zi ve Ai Ru gibi isimler yer alıyor.

Shawn Dou – Lei Yu Zheng
Li Qin – Du Xiao Su
Leon Zhang – Shao Zen Rong
Li Ting Zhe – Lin Xiang Yuan
Wang Rui Zi – Jiang Fan Lu
Ai Ru – Zou Si Qi
Sheng Zi Ming – He Qun Fei
Martin Zhang – Liu Si Yang
Kelly Gu – Shao Kai Xuan
Joseph Wei – Shang Guan Bo Yao
Yi Shan – Xu You

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.