Telefon (Call) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Telefon (Call), konusu, 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, Kore Filmleri 2020, altyazılı izle, (콜) gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Telefon (Call) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Telefon (Call) filmi, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, Kore Filmleri 2020, altyazılı izle, (콜) gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

27 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix‘in Kore yapımı orijinal filmidir. 1 saat 52 dakikalık süreye sahip olan film, gerilim türünde yer alıyor. Filmin orjinal adı ‘Call’ Filmin yönetmenliğini Chung-Hyun Lee üstlenirken, senaryosunu da Chung-Hyun Lee kaleme aldı. Zaman yolculuğu temalı bu gerilimin başrolünde “#Alive” ve “Memories of Alhambra”nın kadın kahramanı Park Shin-hye var. Filmin oyuncu kadrosunda Park Shin-hye, Jun Jong-seo, Kim Sung-ryoung, EL, Park Ho-san, Oh Jung-se, Lee Dong-hwi ve Um Chae-young gibi isimler yer alıyor. Film IMDb‘de 9,0‘lık puana sahip oldu.

Telefon (Call) konusu

Filmin konusu, Bir seri katil 20 yıl sonraki gelecekte yaşayan bir kadınla aynı evdeki telefondan iletişim kurar. Ama kendi kaderini değiştirmek için onun geçmişiyle ve hayatıyla oynar. İki kişi farklı zamanlarda yaşar. Seo-Yeon şimdiki zamanda yaşıyor ve Young-Sook geçmişte yaşıyor. Bir telefon görüşmesi ikisini birbirine bağlar ve hayatları geri dönülmez bir şekilde değişir. 2019 yılında yaşayan Seo-Yeon, uzun süre sonra döndüğü evine eski bir telefon bağlar. Bir gün, telefon çalar ve telefondaki kişi, 1999 yılında yaşayan Young-Sook adlı bir yabancıdır. Daha sonra, Seo-Yeon yaşadığı şuanki evde, 20 yıl önce Young-Sook’un da yaşadığını öğrenir. Seo-Yeon ve Young-Sook yaptıkları bu telefon görüşmeleri sayesinde arkadaş olurlar. Aradan zaman geçer, Seo-Yeon ve Young-Sook geleceklerini ve hayatlarını değiştirecek bir seçim yaparlar. Young-Sook, 20 yıl önce, hayatını kaybeden Seo-Yeon’un babasının (Park Ho-San) hayatını kurtarır. Buna karşılık olarak, Seo-Yeon, Young-Sook’un 2019 yılındaki geleceğini araştırır ve Young-Sook’a söyler. Korkunç bir geleceğin onu beklediğini öğrenen Young-Sook, geleceğini düzeltebilmek için Seo-Yeon’u tehdit etmeye başlar.

Telefon (Call) Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Park Shin-hye, Jun Jong-seo, Kim Sung-ryoung, EL, Park Ho-san, Oh Jung-se, Lee Dong-hwi ve Um Chae-young gibi isimler yer alıyor.

Park Shin-Hye – Seo-yeon
Jong-seo Jun – Young-sook
Sung-Ryung Kim – Seo-yeon’s mother
Dong-hwi Lee – Baek Mi-hyun
El Lee-Young – sook’s mother
Jeong-se Oh – Sung-Ho
Ho-San Park – Seo-yeon’s father

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.