The Call | Telefon Film Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

The Call | Telefon Film Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Call filmi ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

03.12.2020
The Call | Telefon Film Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Telefon film yorum , The Call, Kore filmi ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi yorum, netflix telefon filmi, 2020, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix, telefon film netflix, telefon 2020 imdb, filmi, gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

27 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix‘in Kore yapımı orijinal filmidir. 1 saat 52 dakikalık süreye sahip.Gerilim türündeki film son zamanların dikkat çeken Netflix içeriklerinden biri. Orijinal adı The Call olarak duyurulan filmin başrolünde “#Alive” ve “Memories of Alhambra”nın kadın kahramanı Park Shin-hye yer alıyor. İşin ilginç yanı IMDb‘de 9,0‘lık puana sahip olması diyebiliriz. Kore yapımı korku-gerilim filmlerinin bu denli sevilmiş olması şimdilik farklı gelse de buna alışacak gibiyiz. Siz ne dersiniz?

Şimdi gelin henüz izlemeyenler için önce dizinin konusuna ardından da The Call – Telefon Filmi yorumları ve sosyal medya tepkilerine yakından göz atalım.

The Call Konusu

Filmin konusu, Bir seri katil 20 yıl sonraki gelecekte yaşayan bir kadınla aynı evdeki telefondan iletişim kurar. Ama kendi kaderini değiştirmek için onun geçmişiyle ve hayatıyla oynar. İki kişi farklı zamanlarda yaşar. Seo-Yeon şimdiki zamanda yaşıyor ve Young-Sook geçmişte yaşıyor.

Bir telefon görüşmesi ikisini birbirine bağlar ve hayatları geri dönülmez bir şekilde değişir. 2019 yılında yaşayan Seo-Yeon, uzun süre sonra döndüğü evine eski bir telefon bağlar. Bir gün, telefon çalar ve telefondaki kişi, 1999 yılında yaşayan Young-Sook adlı bir yabancıdır. Daha sonra, Seo-Yeon yaşadığı şuanki evde, 20 yıl önce Young-Sook’un da yaşadığını öğrenir. Seo-Yeon ve Young-Sook yaptıkları bu telefon görüşmeleri sayesinde arkadaş olurlar.

Aradan zaman geçer, Seo-Yeon ve Young-Sook geleceklerini ve hayatlarını değiştirecek bir seçim yaparlar. Young-Sook, 20 yıl önce, hayatını kaybeden Seo-Yeon’un babasının (Park Ho-San) hayatını kurtarır. Buna karşılık olarak, Seo-Yeon, Young-Sook’un 2019 yılındaki geleceğini araştırır ve Young-Sook’a söyler. Korkunç bir geleceğin onu beklediğini öğrenen Young-Sook, geleceğini düzeltebilmek için Seo-Yeon’u tehdit etmeye başlar.

The Call Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

The Call Yorum Ekşi Sözlük

“bu nedir ya ? şu filmi yapanlar oturup ” lan biz napıyoruz ? ” diye sormadılar mı acaba kendine ? bu kadar mı hem konusu, hem senaryosu klişe olur. komedi gibi. parodi filmi gibi. yani bi an şaşırdım acaba korku filmleriyle taşak geçilen bi film falan mı bu diye ama ciddi ciddi korku filmi olduğunu iddia etmişler.” faruk1990

“2020 yapımı kore filmi. film klise ve mantık hataları ile dolu. kore filmlerini her türlü izlerim bunu da izledim ama olmamış.”
adabal

“netflix filmi “telefon” beyin yakan olay örgüsü ile sizi ekrana çivileyecek. geçmiş/gelecek/paradoks üzerine yazılmış mükemmel, inci gibi işlenmiş bir hikaye. bu türün meraklıları için hazine.” tumbler

“netflix bize bunlarla gel. yine iyi bir kore yapımı. konsept olarak çok sevdiğim bir dizi olan signal’e benziyor. bir telefon aracılığı ile farklı zaman dilimlerinde aynı evde yaşayan iki genç kız, iletişime geçiyorlar ve olaylar şekilleniyor.” wax simulacra

“netflix’in 3 gün önce yayınladığı güney kore yapımı film. başrolde jeon jong-seo ve park shin hye oynuyor. sürükleyici bir konusu var. filmin sonundaki müziğe bayıldım.” integralimsi

“başrol halle berry ‘nin döktürdüğü, uzun zamandır izlediğim en sağlam gerilim filmi. final bölümünde nefes almayı unutuyorsunuz.” maiveblack

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.