Netflix mini dizi önerileri (en iyi 10 mini dizi)

Netflix mini dizi önerileri, Netflix mini dizi 2020, netflix mini dizi polisiye, netflix mini dizi komedi, mini dizi önerileri, dizi önerileri, en iyi Netflix dizileri önerisi, En çok izlenen Netflix dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Netflix mini dizi önerileri (en iyi 10 mini dizi)

Netflix mini dizi önerileri, Netflix mini dizi 2020, netflix mini dizi polisiye, netflix mini dizi komedi, mini dizi önerileri, dizi önerileri, en iyi Netflix dizileri önerisi, En çok izlenen Netflix dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Netflix mini dizi önerileri YOGÜ Listesi

Netflix Mini dizi önerileri, isteyen bir çok okuyucumuz var. Netflix bildiğiniz üzere geniş bir arşivi olan bir dijital yayın platformu. Kendi içeriklerini üretebilme gücüne sahip olması nedeniyle de abonelerinin isteklerini karşılamak açısında oldukça başarılı. Biz de YOGÜ Listeleri için bir kütaphane taraması yaptık ve Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 10 mini diziyi sizler için derledik.

İşte YOGÜ’nün izleyebileceğiniz Netflix mini dizi önerileri

The Spy

1960 yıllarda İsrail’de memurluk yapan Eli Cohen, MOSSAD ajanı olmak için sürekli başvuruda bulunmaktadır. İsrail ile Suriye’nin Golan tepeleri nedeniyle süren sert çekişmesi devam ederken, Eli MOSSAD tarafından kabul edilir. İlk başta umut vaat etmediğini düşünen MOSSAD amirleri, Eli geliştikçe ondaki casusluk yeteneğini görürler ve en zor işlerden birini ona verirler. İlk olarak Arjantin’de siyasi sığınmacı olarak bulunan Suriyelilerin içerisine Kamel Amin Taabeth ismi ile sızmaya çalışan Eli, bunu başaracak ve Suriye’nin kapılarını sonuna kadar aralayacaktır.Suriye’de MOSSAD şeflerinin istediğinden daha fazla veri elde eden Eli, daha sonra istihbarat teşkilatının gözdesi olacak, ancak bu başarısı sonunu da hazırlayan en önemli sebeplerden biri olacaktır.

Unorthodox

Netflix’in son günlerin en popüler yapımlarından biri olan Unorthodox, Deborah Feldman’ın aynı adlı kitabından uyarlanan gerçek bir hikayeyi anlatıyor. Hasidik Yahudi cemaatine mensup olan genç bir kadın, evlilik hayali kurmuş ancak, yaptığı evlilikten aradığını bulamamıştır. Kapalı bir cemaatin içinde yaşamak kendisi için çok şeyler feda etmesini gerektirdiği gören Esty, çocukluğu boyunca yaşadığı New York kentinden ayrılmaya karar verir. Geride bıraktığı hayat ile istediği hayatı yaşama güdüsü arasından gidip gelen Esty, mensup olduğu cemaatten uzaklaşırken, aynı zamanda geldiği yerde hiçbir şey yaşamadığını fark eder. Almanya’da yaşayan annesinin yanına gitmek için yola çıkan Esty, müzisyenlerden oluşan bir arkadaş grubu ile tanışacak ve olaylar beklenmedik noktalara gidecektir.

The Haunting of Hill House (Tepedeki Ev)

Evleri restore ederek para kazanan beş çocuklu, yedi kişilik Crain ailesinin yaz başı tepede bulunan bir evi restore etmek için taşınmaları ile başlıyor hikaye. Sürekli tadilat yaptıkları evlerde yaşayan ve kendilerine ait bir evleri olmamasından yakınan aile, bu evin satışından gelecek olan para ile sonunda kendilerine ait bir eve sahip olma planları yapmaktadır. Ancak son kez restore etme planları olan ev kimse tarafından girilmeye dahi cesaret edilemeyen hayaletli ev olan tepedeki evdir. Dışarıdan bakınca sakin, mutlu bir aile gibi görünen Crain ailesi bir ay için taşındıkları tepedeki eve taşınmaları ile birlikte ilerde iz bırakacak sorunlara ve hatta ölümlere sebep olacaktır.

The Safe

Karısının ölümünün ardından kızları Jenny ve Carrie’ye bakan Tom, tekrar bir aile olabilmek için uğraşmaktadır. Düzene sokmaya çalıştıkları hayatları Jenny’nin bir akşam gizlice bir partiye gitmesiyle alt üst olur. Başrolü Michael C. Hall tarafından canlandırılan dizinin senaristliğini gerilim kitapları yazarı Harlan Coben yapmaktadır.

The Stranger

Aile babası Adam Price, bir yabancı onun karısı hakkında şaşırtıcı bir iddiada bulunduğunda umutsuzca yanıt aramaya başlar ve kendini bir gizemin ortasında bulur. Adam Price’a yanaşan bir yabancı, onun karısı Corinne hakkında rahatsız edici bir iddiada bulunur. Bu sırada, Johanna ve Wes adlı iki dedektif tuhaf bir davayı üstlenir. Yeniden beliren yabancı, bu sefer de şantaj girişiminde bulunur. Corinne, Adam’ın aramalarına cevap vermez. Çocuklar izlerini yok etmek için uğraşırlar. Polisler Mike’ı sorgularken Daisy, Thomas’a bir itirafta bulunur. Corinne hakkında ipucu arayan Adam’ın yolu, yabancının diğer bir kurbanıyla kesişir. Her şey bu raslantıdan sonra dallanıp budaklanacaktır.

Great Heist

1994 yılında Kolombiya’da gerçekleşen bir banka soygununun hikayesini konu ediyor. Bir grup hırsız Kolombiya’daki Cumhuriyet Bankası’nı soymaya karar verir. Hırsızlar, iddialı bir plan hazırlar. 14 kişi tarafından gerçekleştirilen bu soygun, Kolombiya tarihinin en büyük soygunu olarak kabul edilir. 1994’te bir grup hırsız, Kolombiya’daki Cumhuriyet Bankasından milyonlar çalmak için iddialı bir soygun planlar. Gerçek olaylardan esinlendi.

La Revolution

Dizinin konusu, Fransız Devrimi’nin yeniden canlandırıldığı yapımda, giyotinin gelecekteki mucidi, aristokrasinin halktan insanları öldürmesine neden olan bir hastalığı ortaya çıkarır. Fransa Krallığı, 1787. Bir dizi gizemli cinayeti araştıran Joseph Guillotin – giyotinin gelecekteki mucidi – yeni bir virüsün varlığını keşfeder: mavi kan. Hastalık aristokrasi içinde yayıldı ve soyluların halka saldırmasına neden oldu. Bu bir isyanın başlangıcı … Ya bize iki yüzyıldan fazla bir süredir yalan söyleseydik? İşte Fransız Devrimi’nin gerçek hikayesi…

When They See Us

Dizi gerçek bir olaydan ilham alınarak yazılmıştır. Olay Central Parkta geçiyor. Trisha Meili isimli genç bir kadın sürekli yaptığı gibi 19 Nisan 1989 yılında Central Parkta yürüyüşe çıkıyor. Trisha Meili bilinmeyen bir kişi tarafından cinsel saldırıya uğruyor. Başına aldığı darbeler sonucunda da çıplak bir şekilde parkın ortasında kalıyor.

Olayın yaşandığı gece yaklaşık 30 kişilik yaşları 14-16 arasında değişen gençler Central Park’a eğlenmeye gidiyor. Bu gençler eğlencenin dozunu kaçırıyor ve insanlara da rahatsızlık vermeye başlıyorlar. Bunun yanında bazı kişileri de darp ediyorlar. Bu olayların üzerine polis ekipleri gelerek kaçamayan gençleri alıp karakola götürüyor. Bundan saatler sonra ormanda Trisha Meili isimli genç kadın kanlar içerisinde bulunuyor.

The King Eternal Monarch

İki farklı evrende geçen dizi, İnsanların dünyasında bir şeytan paralel evrene geçmeye çalışmaktadır. Bunun farkında olan Kore İmparatoru Lee Gon, paralel dünyay açılan kapıları tutmaya çalışır. Başka bir paralel evrende Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır.

Messiah

Amerikan yapımı Messiah dizisi Orta Doğu’da gizemli bir adamın ortaya çıkması ile toplumun ikiye ayrılmasını konu ediniyor. Tıpkı yayınlandığı günden bu yana insanları ikiye ayırdığı gibi..

Suriye’nin başkenti Şam’da bir adamın mucizeler yarattığı söylenmektedir. Bir kısım insan onun yüzyıllardır beklenen Mesih olduğuna inanırken, diğer kısım onun toplumun düzenini bozmaya çalışan bir sahtekar olduğunu düşünmektedir. Bu durumu fark eden CIA bu adamdan şüphelenir ve olayın peşine düşer.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR