Teşkilat Dizi | Konusu | Oyuncuları |TRT 1 Dizileri

Teşkilat dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, oyuncu kadrosu, nerede çekiliyor, dizisi yönetmeni, imdb, dizi fragman, Deniz Baysal Yurtçu, TRT 1, 1.bölüm, 2.bölüm, ne zaman, izle, oyuncu isimleri, ekşi, yorum, hangi gün, twitter, senarist gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Teşkilat Dizi | Konusu | Oyuncuları |TRT 1 Dizileri

Teşkilat dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, oyuncu kadrosu, nerede çekiliyor, dizisi yönetmeni, dizi fragman, Deniz Baysal Yurtçu, TRT 1, 1.bölüm, 2.bölüm, imdb, ne zaman, izle, oyuncu isimleri, ekşi, yorum, hangi gün, twitter, senarist gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Tims&B imzalı, yönetmen koltuğunda Şampiyon, Müslüm gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Ketche’nin (Hakan Kırvavaç) oturduğu 2021 yılı yapımıdı TRT 1 dizisidir. Dizinin senaristliğini ise Ethem Özışık üstleniyor. Dizi Milli İstihbarat Teşkilatı’da çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinecek.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta ve Ezgi Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor. Çekimleri Ankara’da yapılan dizi 7 Mart 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Teşkilat Konusu

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarıldı. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Teşkilat Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu

Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde rol alan Deniz Baysal Yurtçu rol alıyor. Dizide ayrıca Çağlar Ertuğrul’un başrolünde olduğu dizide ayrıca Yanımda Kal, Afili Aşk gibi dizilerden tanıdığımız Çağlar Ertuğrul Baysal’a başrolde eşlik edecek. dizide ayrıca Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık gibi güçlü oyuncular rol alıyor.

Oyuncu İsimleri

Mesut Akusta
Erdem Alpyürük
Nihat Altinkaya
Hilal Anay
Deniz Baysal
Yavuz Bingöl
Feray Darici
Caglar Ertugrul
Ezgi Eyüboglu
Mert Karabulut
Bora Karakul
Tuncer Salman
Ahmet Ugur Say
Ezgi Senler
Atilay Uluisik
Mehmet Usta
Mike van der Le
Serdar Yegin
Volkan Polat Yigit
Pervin Ünalp

Dizi fragmanı

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

TRT 1 kanalında yayın hayatına başlayacak olan ve çekimleri Başkent Ankara’da yapılan dizi 7 Mart 2021 tarihinde 1. bölümü ile yayınlanmaya başlayacak.

Teşkilat Dizi Yorumları

“trt’nin belirli aralıklarla denediği ama tutturamadığı milli istihbarat teşkilatı dizilerinden bir yenisi.”

  • lets cook mr white

“fragmanında şöyle bir cümle geçiyor: devlet öl derse ölürsün yaşa derse yaşarsın.

e bu replik kurtlar vadisi repliği. zaten hiç bir istihbarat dizisinin kurtlar vadisi’ne yaklaşacağını düşünmüyorum ama oradan replik araklarsanız 1-0 geriden başlarsınız. unutmayın insanlar replikleri olayları ezbere biliyor.”

  • gordonmilne

“”bu dizi bana biraz abartı geldi” homeland çakması olacak.”

  • doctor salvator

“trt 1’de başlayacak yeni istihbarat dizisi. yapımcıları timur savcı ve burak sağyaşar. trt bu sene onur güvenatam’dan sonra yine kendi camialarına yakın olmayan bir yapıma iş verdi. ilginç.”

  • istebuarimaya
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.