The Bold Type Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Bold Type dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 5.sezon ne zaman, bitti mi, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

The Bold Type Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Bold Type dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 5.sezon ne zaman, bitti mi, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 20 Haziran 2017’de yayınlanmaya başlayan dizi Amerikan Freeform kanalı tarafından yayınlandı. Toplam 4 sezon ve 46 bölümden dizi, 2020 yılında yayınlanan son sezonu ile ekranlara veda etti. Sarah Watson tarafından yaratılan dizinin kadrosunda Katie Stevens, Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Matt Ward, Melora Hardin, Stephen Conrad Moore ve Nikohl Boosheri gibi isimler yer alıyor. Dizi, Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles’un hayatından ilham alan “The Bold Type” bir kadın dergisindeki genç çalışanların renkli maceralarını ekrana getiriyor. İMDb’de 9 bine yakın kişi tarafından oylanan dizi, 8,0’lık puana sahip oldu. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

The Bold Type konusu

Jane, Kat ve Sutton… Scarlet adlı bir moda dergisinde çalışan güçlü üç kadın… Dünyaca ünlü Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles’un hayatından ilham alınarak yaratılan dizi, Hearst Magazine’in içerik editor Joanna Coles’un hırs dolu hayatından esinleniyor. Dizi, merkezine üç genç kadını koyuyor. Daha önce stajyer olarak Scarlet’ta yer alan bu üç yakın arkadaş; yavaş yavaş yükselmeye başlarken, iş hayatının acımasızlıklarına göğüs gerip her konuda birbirlerinin yardımlarına koşuyor. Benliklerini yeniden keşfedecekleri bu yolculukta, aşk hayatlarını düzeltmek için çabalayacaklarını da söylememiz şaşırtıcı olmaz. Bizlerin de Scarlet’te çalışan bu üç ışıltılı kızın hayatlarını izlerken moda dünyasının büyüsüne kapılıp gideceğimiz kesin!

The Bold Type oyuncuları ve karakterleri (cast)

dizinin kadrosunda Katie Stevens, Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Matt Ward, Melora Hardin, Stephen Conrad Moore ve Nikohl Boosheri gibi isimler yer alıyor.

Katie Stevens – Jane Sloan
Aisha Dee – Kat Edison
Meghann Fahy – Sutton Brady
Melora Hardin – Jacqueline Carlyle
Sam Page – Richard Hunter
Matt Ward – Alex Crawford
Stephen Conrad Moore – Oliver Grayson
Adam Capriolo – Andrew
Dan Jeannotte – Ryan Decker
Stephanie Costa – Sage Aiello
Nikohl Boosheri – Adena El Amin

The Bold Type 5.sezon var mı?

Dizi 2020 yılında yayınlanan 4.sezonu ile ekranlara veda etti. 16 Temmuz 2020’de yayınlanan final bölümü ile yayın hayatını tamamladı.

Dizi fragmanı

2 saat önce

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR