Rastgele Yazı

The Punisher Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

The Punisher Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

The Punisher Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 3.sezon ne zaman çıkacak, Disney+ dizisi, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, haberleri gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 17 Kasım 2017’de Netflix’te yayınlanmaya başlayan Marvel dizilerinden biridir. Marvel kurgusal evreninde yaşayan Frank Castle adlı deniz piyadesinin hayatını anlatan TV dizisidir. 2 sezon süren dizi, toplam 26 bölüme sahiptir. Netflix’in Marvel ile olan anlaşmasının bitmesi ile birlikte Netflix’te yer alan tüm Marvel dizileri gibi The Punisher da 18 Ocak 2019’da yayınlan son bölümü sonrası iptal edildi. Aksiyon, Gerilim, Suç kategorisinde yer alan dizi, Marvel’in Disney+ ile anlaşması sonrası iptal edildi. Dizinin 3.sezonunun Disney+ platformunda yer alması bekleniyor. Başrolünde Jon Bernthal’ın yer aldığı dizinin kadrosunda Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Daniel Webber, Paul Schulze ve Jason R. Moore yer alıyor. Yapım İMDb‘de 173 bin kişi tarafından oylandı ve 8,5’lik puana sahip oldu. Yayınlandığı ilk gün boyunca IMDb üzerinde beş bini aşkın kişinin oylarıyla 9.5 puan almıştır.

The Punisher konusu

Ailesinin cinayetinden sorumlu suçluları cezalandırmayı amaçlayan eski bir deniz piyadesi, kendisini askerî bir komplonun içinde buluverir. Travmatik geçmişiyle hesaplaşmaya çalışan eski deniz piyadesi Frank Castle, intikam almak için kolları sıvar. Gizemli bir telefon konuşması Frank’i zor durumda bırakır. Bu arada Madani şüphelilerin peşine düşer ve Curtis bir mesaj getirir.Frank, Micro’yu sorgularken konuya doğrudan girer. Çok gizli görevlere dair şiddet yüklü anılar, Frank’in geçmişine ışık tutar. Madani ve Sam hassas bir operasyon planlar. Curtis, Lewis ile bağlantı kurmaya çalışır. Frank, Micro’yu kirli bir işe girişmeye teşvik eder. Frank ve Micro, aradıkları cevapları isteksiz bir tanıktan almaya çalışır. Madani ve Sam yaklaşan bir soruşturmayı haber alır. Rawlins bir hayalet görür. Frank’in durumu iyi olmadığı için Micro, Curtis’ten yardım ister. Madani ve Russo işle eğlenceyi birbirine karıştırmaya devam eder. Lewis haklarını savunur. Yetkililer etrafını sararken bitkin düşmesine rağmen boyun eğmeyen Frank, hayatını tüketen savaşa son vermeye ant içer.

The Punisher oyuncuları ve karakterleri (cast)

Başrolünde The Walking Dead’in Shane’i Jon Bernthal’ın yer aldığı dizinin kadrosunda Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Daniel Webber, Paul Schulze ve Jason R. Moore yer alıyor.

Jon Bernthal – Frank Castle
Amber Rose Revah – Dinah Madani
Ben Barnes – Billy Russo
Jason R. Moore – Curtis Hoyle
Ebon Moss-Bachrach – David Lieberman
Floriana Lima – Krista Dumont
Josh Stewart – John Pilgrim
Giorgia Whigham – Amy Bendix

The Punisher 3.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin Marvel ile Netflix arasında yaşanan anlaşmazlık sonucu iptal edildiği, Marvel’in yeni dizilerini hazırladığı Disney+ platformunda yeniden hayata geçirileceği konuşuluyor. Henğz net ve resmi bir açıklama olmasa da dizinin geri dönmesi için çalışmaların olduğu konuşulmaya devam ediyor.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar