The Spanish Princess Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

The Spanish Princess Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon bölümleri, 3.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Spanish Princess Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

The Spanish Princess Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon bölümleri, 3.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

5 Mayıs 2019‘da Amerikan özel televizyon ağı Starz tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Tarihi drama ve Tarihi kurgu türünde yer alan yapımın ilk sezonu 8 bölümden oluştu. Dizinin 2.sezonu 11 Ekim 2020 itibari ile yayınlanmaya başladı. 2.sezonu da 8 bölümden oluşacak olan yapım, bu sezon ile birlikte ekranlara veda edecek. Dizi Philippa Gregory‘ın The King’s Curse & The Constant Princess adlı eserinden ekrana uyarlandı. Emma Frost ve Matthew Graham tarafından yazılan dizinin kadrosunda Charlotte Hope, Ruairi O’Connor, Olly Rix, Richard Pepper, Laura Carmichael ve Aaron Cobham gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 3 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 6,8‘lik puana sahip oldu.

The Spanish Princess Konusu

Dizinin konusu, The Spanish Princess, 8. Henry’nin ilk eşi Catherine of Aragon’un hikayesini takip ediyor. Dizi, krallık tarihinin hem edebi hem de tarihsel anlamda son derece verimli bir dönemi olan bu yılları, imparatorlukların kaderlerine doğrudan etki eden kadınlar üzerinden işliyor. Genç yaşta kocası Prens Arthur’un ani ölümüyle sarsılan Catherine bir yandan kocasının yasını tutarken diğer taraftan da bu ürkütücü düzende var olmaya çalışacaktır. Catherine’in Wales Prensesiyken tahtından olması her şeyin sonu değil; yeni bir dönemin başlangıcı niteliğinde olacaktır.

The Spanish Princess Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Charlotte Hope, Ruairi O’Connor, Olly Rix, Richard Pepper, Laura Carmichael ve Aaron Cobham gibi isimler yer alıyor.

Charlotte Hope – Catherine of Aragon
Ruairi O’Connor – Henry VIII

Olly Rix – Edward Stafford
Richard Pepper – Thomas, Earl of Wiltshire
Laura Carmichael – Maggie Pole
Aaron Cobham – Oviedo
Stephanie Levi – John- Lina de Cardonnes
Philip Cumbus – Thomas Wolsey
Elliot Cowan – King Henry Tudor
Jordan Renzo- Charlie Brandon
Harriet Walter – Margaret Beaufort
Amelia Gething – Ursula Pole
Moe Idris – Tau

The Spanish Princess 2.sezon bölümleri yayın takvimi

Dizi her hafta 1 bölüm şeklinde yayınlanıyor. 2.sezon yayın maratonu ise 11 Ekim 2020’de başladı. İşte dizinin 2.sezon bölümleri yayın tarihleri:

2.bölüm: 18 Ekim 2020
3.bölüm: 25 Ekim 2020
4.bölüm: 1 Kasım 2020
5.bölüm: 8 Kasım 2020
6.bölüm: 15 Kasım 2020
7.bölüm: 22 Kasım 2020
8.bölüm: 6 Aralık 2020

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.