The Watch Dizi | Konusu | Oyuncuları | BBC Dizileri

The Watch dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, BBC Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

01.01.2021
The Watch Dizi | Konusu | Oyuncuları | BBC Dizileri

The Watch dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, BBC Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

3 Ocak 2021‘de yayınlanmaya başlayacak olan BBC America tarafından yayınlanacak olan Fantastik, Aksiyon ve macera türünde yer alan dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşacak olan dizi, Diskdünya’nın Ankh-Morpork şehrindeki şehir muhafızlarını konu alacak. Dizinin senaryosunu Simon Allen kaleme alırken, yaratıcılığını Terry Pratchett üstleniyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık yapımı olan dizinin bölümleri 60 dakikadan oluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Sam Adewunmi, Matt Berry, Anna Chancellor, Marama Corlett, Richard Dormer, James Fleet, Adam Hugill ve Ralph Ineson gibi isimler yer alıyor. Disk Dünya üzerine yapılan dizinin fantastik öğeler konusunda oldukça doyurucu bir yapım olacağını şimdiden belirtelim.

The Watch konusu

Dizinin konusu, Diskdünya serisi bir kaplumbağanın üstündeki dört filin taşıdığı düz bir dünyada geçiyor. Büyünün kendi benliği olan seride büyücüler, ejderhalar, barbarlar, cadılar, kahramanlar, düşmanlar, ayaklı sandıklar, ölümün ta kendisi ve aklınıza gelebilecek daha birçok fantastik ögeyi içinde barındırıyor. Terry Pratchett’ın kendine has mizahı ile fantastik ögeler ister istemez insanı kendi içine çekiyor. Böylesi uçuk ve mizah tonu yüksek bir dünyada kendi halindeki bir grup muhafızın yaşamını izlemek inanılmaz eğlenceli bir fikir geliyor.

The Watch oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Sam Adewunmi, Matt Berry, Anna Chancellor, Marama Corlett, Richard Dormer, James Fleet, Adam Hugill ve Ralph Ineson gibi isimler yer alıyor.

Sam Adewunmi – Carcer Dun
Matt Berry – voice of Wayne, a sword
Anna Chancellor – Lord Vetinari
Marama Corlett – Corporal Angua
Richard Dormer – Sam Vimes
James Fleet – the Archchancellor of Unseen University
Adam Hugill – Constable Carrot
Ralph Ineson – Detritus
Hakeem Kae-Kazim – Captain John Keel
Jo Eaton-Kent – Constable Cheery
Ruth Madeley – Throat
Bianca Simone Mannie – Wonse
Ingrid Oliver – Doctor Cruces

Wendell Pierce – voice of Death
Lara Rossi – Lady Sybil Ramkin
Paul Kaye – Inigo Skimmer

The Watch ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Dizi 3 Ocak 2021‘de ilk iki bölümü ile seyirci ile buluşacak.

Dizi fragmanı

https://youtu.be/Px-ljMM_EeM
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle