Too Hot To Handle dizi konusu oyuncuları - Yorum Güncel

Too Hot To Handle dizi konusu oyuncuları

04.05.2020
Too Hot To Handle dizi konusu oyuncuları

Too hot to handle dizi konusu, oyuncuları, yorumları, yorum, cast, kim, Sharron kim, Chloe kim, Madison kim, kim kimdir, Francesca, modelleri, kaç bölüm, 2.sezon çıkacak mı, nerede yayınlanıyor, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Too hot To Handle’ın içeriği nedir?

Too hot to Handle, Türkiye’de netflix’te günlerdir top 10 listesine görmesi ile dikkatleri çekmeye başladı. Peki Netflix’te yayınlanan bu reality show hakkında ne biliyorsunuz?

To hot to Handle, Netflix’in Nisan ayında yayınladığı bir reality Show dizisi. Aslına bakarsanız reality şovlara uzak olmayan bir ülke olarak To hot to handle’ın Netflix’te ilk 10! girmesine şaşırmadık. Zira hem reality şov olması hem de cinsellik içermesi nedeniyle dikkat çekmesi olası bir içerikti.

Too hot To Handle konusu

To hot to Handle, Gösterişli bekar gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. 100.000 $ değerindeki büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor. Love is Blind adlı reality şova benzer bir yapık olan To hot To Handle, yarışmaya katılan kişilerin seksi düşünmeden birbirleri ile daha derinlemesine konuşmalar yapmasını amaçlıyor. Öpüşmek ve cinsel tatminin yasak olduğu bu programda kuralları belirleyen ise programın sunucusu olan Lana. Türkiye’de Survivor’da izlediğimiz gibi yarışmacıların birbirleri arasında kurduğu iletişimi yakınlaşmaları ve kurallardan nasıl kaçındıkları ya da kaçınamadıklarını anlatılıyor.

Kaç bölüm?

İlk sezonu yayınlanan To hot to Handle, 8 bölümden oluşuyor. Türkiye’de en çok izlenen 10 içerik arasına giren ve haftalardır da yerini koruyan program ülkemizde bir süre daha ilgi görecek gibi.

Reality şov dizisinde birbirinden ünlü instagram modelleri bulunuyor. Sosyal medyada bir çok takipçisi bulunan modellerin dizinin ilgi çekmesinde en büyük etken olduğunu söylemekte fayda var.

Too hot to Handle oyuncuları

Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen yarışmacıların önemli bir bölümü instagram fenomeni ya model ya da sporcu. Bazılarının da oyunculuk tecrübeleri var. İşte Too hot to handle’da yer alan oyuncular:

CHOLE VEITCH
RHONDA PAUL
FRANCESCA FARAGO
HALEY CURETON
LYDIA CLYMA
MADISON WYBORNY
NICOLE O’BRIEN

KELZ DYKE
MATTHEW SMITH
SHARRON TOWNSEND
KORI SAMPSON
DAVID BIRTWISTLE
HARRY JOWSEY
BRYCE HIRSCHBERG

YORUMLAR