Zaman Çarkı 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Amazon - Yorum Güncel

Zaman Çarkı 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Amazon

Zaman Çarkı 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Amazon

Zaman Çarkı 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Zaman Çarkı 4.bölüm hakkında

19 Kasım 2021‘de Amazon Prime Video tarafından yayınlanmaya başlayan olan Amazon Prime Video orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan olan dizi 2 sezon onaylı olarak yayın hayatına başladı. Yazar Robert Jordan‘ın ‘Zaman Çarkı’ adlı kitap serisi eserinden ekrana uyarlanan yapım, fantastik, aksiyon ve macera türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uta Briesewitz, Salli Richardson ve Wayne Yip üstlenirken, senaryosunu Rafe Judkins, Robert Jordan ve Amanda Kate Shauman gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Rosamund Pike’ın yanı sıra Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimler yer alıyor. ABD yapımı olan dizinin bölüm süreleri 60 dakikadan oluşuyor. Dizi IMDb‘de ilk 3 bölümü ile 20 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 7,4′lük puana sahip oldu.

19 Kasım’da ilk 3 bölümü yayınlanan diziyi izleyen Amazon Prime Video abonelerinin aklındaki soru ise Zaman Çarkı 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? oldu.

Dizinin 4.bölümü 26 Kasım 2021’de Amazon Prime Video tarafından yayında olacak.

Zaman Çarkı konusu

Dizinin konusu, kadınlardan kurulu bir organizasyonun üyesi olan Moiraine’in maceralarını işliyor. Moiraine, beş kadın ve adamdan oluşan bir grupla, dünyayı dolaşacağı zorlu bir yolculuğa atılır. Moiraine, aralarından birinin dünyayı kurtaracağı ya da yok edeceği kehanet edilen seçilmiş kişi olduğunu düşünür. Robert Jordan’ın çok satan fantastik roman serisinden uyarlanan dizi Agents of S.H.I.E.L.D.’da imzası bulunan Rafe Judkins tarafından hayata geçiriliyor

Zaman Çarkı oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimler yer alıyor

Rosamund Pike – Moiraine,
Josha Stradowski – Rand al’Thor
Marcus Rutherford – Perrin Aybara
Zoë Robins – Nynaeve al’Meara
Barney Harris – Mat Cauthon
Madeleine Madden – Egwene al’Vere
Daniel Henney – al’Lan Mandragoran
Michael McElhatton – Tam al’Thor
Álvaro Morte – Logain Ablar
Hammed Animashaun – Loial,
Alexandre Willaume – Thom Merrilin,
Johann Myers – Padan Fain,
Jennifer Cheon Garcia – Leane Sharif

Zaman Çarkı 4.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 4.bölümü 26 Kasım 2021’de Amazon Prime Video tarafından yayında olacak.

Dizi Yorumları (Spoilersız)

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR