Zihin Gezgini Filmi | Konusu | Oyuncuları | HBO Filmleri - Yorum Güncel

Zihin Gezgini Filmi | Konusu | Oyuncuları | HBO Filmleri

Zihin Gezgini (Reminiscence) Film, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO max filmleri, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Zihin Gezgini Filmi | Konusu | Oyuncuları | HBO Filmleri

Zihin Gezgini (Reminiscence) Film, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO max filmleri, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

20 Ağustos 2021‘de Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime giren filmdir. Filmin yönetmenliğini Lisa Joy üstlenirken, senaryosunu Lisa Joy kaleme aldı. Toplam 1 saat 6 dakikadan oluşan film, gizem, romantik ve bilim kurgu türünde yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton, Cliff Curtis ve Marina de Tavira gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 8,8‘lik puana sahip oldu. Yapım Amerika Birleşik Devletleri’nde Miami’de çekildi. Filmin orijinal adı ‘Reminiscence’ Vizyona da girecek olan film ABD’de de HBO Max tarafından da yayınlanacak.

Zihin Gezgini konusu

Filmin konusu, Distopik bir gelecekte yaşanan iklim değişikliği, Miami’nin sular altında kalmasına neden olur. Sorunlar bununla da sınırı kalmaz, gece gündüz kavramını yok olur ve sadece gece yaşanmaya başlar. Böyle bir dünyada yaşayan bir bilim adamı olan Nick Bannister, insanlara unuttukları şeyleri hatırlatmaya çalışmaktadır. Nick, kendisine gelen danışanlarına, sordukları sorularla onları geçmişe götürüp, geliştirdiği teknoloji ile hatırlamak istedikleri şeylerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kendisi için önemli bir anahtarı kaybeden gizemli bir kadın, Nick’e gelerek anahtarı bulması için yardımcı olmasını ister. Anahtarı bulmak için genç kadınla vakit geçirmeye başlayan Nick, kendisini beklenmeyen bir ilişkinin içerisinde bulur. Artık sevgilisi olduğunu kadının, anahtarını bulmak için geçmişini öğrenmek zorunda kalan Nick,tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalacaktır.

Zihin Gezgini oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton, Cliff Curtis ve Marina de Tavira gibi isimler yer alıyor.

Hugh Jackman – Nick Bannister
Rebecca Ferguson – Mae
Thandiwe Newton – Watts
Cliff Curtis
Marina de Tavira – Swati, Nick’s wife
Daniel Wu – Saint Joe
Mojean Aria – Sebastian
Brett Cullen – Walter Sylvan
Natalie Martinez
Angela Sarafyan
Nico Parker – Zoe

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.