Zümrüdüanka Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Zümrüdüanka Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

21.09.2020
Zümrüdüanka Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Zümrüdüanka Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Zümrüdüanka Dizi hakkında

Dizi, FOX tv’de 25 Ocak 2020’de yayınlanmaya başlayan yerli dizilerden biridir. Pastel film tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Serhan Şahin üstlenirken, senaryosunu Eylem Canpolat kaleme alıyor. Dram türünde yer alan dizi, Ocak’tan Mart ayına kadar 10 bölüm yayınlanmasının ardından Koronavirüs pandemisi nedneiyle yayın hayatına ara vermek zorunda kalmıştı. Fox tv Eylül ayı ile birlikte yeni sezon takviminde yeniden diziye yer verdi. Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde çekimleri yapılan dizinin her bölümü 120 dakikadır. Dizinin kadrosunda Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Hatice Aslan, Sebahat Kumaş ve Ayten Uncuoğlu gibi isimler yer alıyor.

Zümrüdüanka Konusu

Dizinin konusu, Zümrüt’ün gözlerini açmasıyla, Serhat yeniden can bulur. Ancak Serhat’ın sınavı da henüz başlamaktadır. Vaktiyle Zümrüt’ü neyle sınadıysa, şimdi de kendisi aynı şekilde sınanacaktır. Üstelik Serhat, Zümrüt’ün yeniden ellerinden kayıp gitmemesi için, çok daha dikkatli olmak zorundadır.

Suhandan, çok zor bir anında Deniz’e ulaşır. Deniz, Suhandan’a yardım için elini uzattığında, geçmişiyle de acı bir şekilde yüzleşecektir.
Serhat ve Deniz, Işık’ın velayetini alabilmek için harekete geçerler. Ancak Cihan’ın da kızından vazgeçmeye niyeti yoktur. İki taraf arasındaki savaş, git gide yükselmektedir. Serhat, Zümrüt olmadan geçirdiği ayların acısını çıkarmak istercesine, sevdiği kadını aşkla sarıp sarmalar. Ancak Cihan’ın konağa beklenmedik ziyareti, taşları yerinden oynatacak ve Zümrüt’le Serhat, yeni bir fırtınanın ortasında kalacaklardır.

Zümrüdüanka Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Hatice Aslan, Sebahat Kumaş ve Ayten Uncuoğlu gibi isimler yer alıyor.

Alp Navruz – Serhat Demirkan
Ceren Yılmaz – Zümrüt Kuloğlu
Selim Bayraktar – Abbas Demirkan
Hatice Aslan – Ülfet Kuloğlu
Sebahat Kumaş – Saniye Arsoy

Ayten Uncuoğlu – Azimet Demirkan
Serhat Özcan – Rüstem Kuloğlu
Miray Akay – Meliha Kuloğlu
Elif Çakman – Nevcihan Demirkan
Pelin Abay – Suhandan Demirkan
Barış Küçükgüller – Latif Demirkan
Gökhan Bekletenler – Ömer Lütfi Bakırcı
Ebrar Baba – Songül Kuloğlu
Itır Esen – Nisa Özgüç
Doğukan Güngör – Hamit
İsmail Hacıoğlu – Cihan
Gökçe Eyüboğlu – Deniz Akbaş

Zümrüdüanka yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizi, Cumartesi akşamları saat 20.00’de FOX tv ekranlarından yayınlanıyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle