Alice in Borderland (2020) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Alice in Borderland (2020) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Alice in Borderland 2020 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, kaç yapımı, fragmanı, izle (今 際 の 国 の ア リ ス) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

30.11.2020
Alice in Borderland (2020) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Alice in Borderland 2020 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Japon Dizileri 2020, hangi ülke dizisi, kaç yapımı, fragmanı, izle (今 際 の 国 の ア リ ス) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Aralık 2020‘de Netflix Türkiye‘de yayınlanmaya başlayacak olan yeni Netflix orijinal dizilerinden biridir. Netflix Japonya yapımı olan dizi, toplam 8 bölümden oluşacak. Dizinin yönetmenliğini Sato Shinsuke yaparken senaryosunu Kuramitsu Yasuko kaleme aldı. Aksiyon, Gerilim, Korku ve Fantastik türünde yer alacak olan dizinin orjinal adı ise Imawa no Kuni no Alice. Dizinin oyuncu kadrosunda Tsuyoshi Abe, Shô Aoyagi, Aya Asahina, Nobuaki Kaneko, Keita Machida ve Ayame Misaki gibi isimler yer alıyor.

Alice in Borderland konusu

Dizinin konusu, Amaçsız bir bilgisayar oyuncusu ve iki arkadaşı kendilerini paralel evrendeki Tokyo’da bulur. Burada hayatta kalmak için bir dizi acımasız oyuna katılmaları gerekir. Arisu çok parası ve şansı olmayan bir adamdır ve artık işsizdir. Mavinin içinden kör edici bir ışık onu bir gün yutar ve ardından Tokyo şehri Arisu ve iki arkadaşı dışında tüm sakinlerini kaybeder. Kendilerini bir anda olayın içinde bulunan arkadaşlar artık katılmak zorunda kaldıkları tehlikeli ve potansiyel olarak ölümcül bir hayatta kalma oyunu oynamak zorundadır.

Alice in Borderland oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tsuyoshi Abe, Shô Aoyagi, Aya Asahina, Nobuaki Kaneko, Keita Machida ve Ayame Misaki gibi isimler yer alıyor.

Tsuyoshi Abe – Kuzuryu
Shô Aoyagi – Agni
Aya Asahina – Kuina

Nobuaki Kaneko – Hatter
Keita Machida – Karube
Ayame Misaki – Shibuki
Ayaka Miyoshi – An
Yûki Morinaga – Chota
Nijirô Murakami – Cheshire
Riisa Naka – Mira
Dôri Sakurada – Niragi
Tao Tsuchiya – Yuzuha Usagi
Yûtarô Watanabe – Tatta
Kento Yamazaki- Ryohei Arisu
Shuntarô Yanagi – Last Boss
Mizuki Yoshida – Asahi

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.