Aman Reis Duymasın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Aman Reis Duymasın film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgisi, yorumları, incelemesi, cast, Netflix, Ekşi, fragman, imdb, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

26.11.2020
Aman Reis Duymasın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Aman Reis Duymasın film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgisi, yorumları, incelemesi, cast, Netflix, Ekşi, fragman, imdb, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

13 Aralık 2019 tarihinde vizyona giren yerli yapım filmdir. Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği filmin senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz kaleme aldı. Toplam 1 saat 40 dakikadan oluşan yapım, komedi türünde yer alıyor ve kendine özgü teması ile dikkat çekiyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen Kıranlı, Hakan Karsak, Emir Benderlioğlu ve Ceren Benderlioğlu gibi isimler yer alıyor. Televizyonda yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz karakterlerinin kullanıldığı aynı isimdeki Türk televizyon dizisine dayanmaktadır. Film IMDb‘de 4,6‘lık puana sahip olabildi.

Aman Reis Duymasın konusu

Filmin konusu, yeraltı mafya camiasının çıktığı bir tatili konu ediniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar. Ancak bu onları yıldırmaz ve tatillerine devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli’nin bu olanları duyacak olmasıdır.

Aman Reis Duymasın oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen Kıranlı, Hakan Karsak, Emir Benderlioğlu ve Ceren Benderlioğlu gibi isimler yer alıyor.

Ozan Akbaba – İlyas Çakırbeyli
Mustafa Üstündağ – Boran Kayalı
Savaş Özdemir – Tipi/Murat İspirli
Sevinç Gürşen Kıranlı – Hatice Kalkandere
Hakan Karsak – Enişte/Temel Kalkandere
Emir Benderlioğlu – Behzat Façalı
Ceren Benderlioğlu – Ömür Çakırbeyli
Sevil Aki – Emine İspirli
Tevfik Erman Kutlu – Tekin Kutlu
Ömer Kurt – Zafer
Bekir Çiçekdemir – Hüsnü
Sabahattin Yakut – Korhan
Berna Üçkaleler – Sibel
Ezgi Esma Kürklü – Gamze

Film yorumları

ben hep diyorum bu dizi harika bir komedi dizisi olma potansiyeli taşıyor diye.

  • cok yorgun ve cok uykusuz / Ekşi Sözlük

izlendikten sonra eşkiya dünyaya hükümdar olmaz izleyenlerin diziyi nasıl ciddiye alacağını merak ettiğim filmdir.
komedi olarak güzel bir projeye benziyor. fragmanında bir hayli eğlendim. hatta filmi sinemada izlemeyi bile düşünüyorum.

  • galaksi / Ekşi Sözlük

bir ülkenin beyniyle bu kadar rahat dalga geçilebildigini kanıtlayan film.
bu filmi izleyip hala o diziyi izlemeye devam eden insanların bilim adamları tarafından gözlem altında incelenip sonuç çıkarılması gerek gerçekten çok acı

-interception / Ekşi Sözlük

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle