Rastgele Yazı

Amanza Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Amanza Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Amanza Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Kore dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, (아만자) izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 1 Eylül 2020’de yayınlanmaya başlayan yeni Kore dizilerinden biridir. Daum Kakao Tv tarafından yayınlanan dizi, toplam 10 bölümden oluşacak. Salı günleri yayınlanacak olan dizi, Kim Bo-Tong tarafından kaleme alınan bir webtoondan uyarlamadır. Her bölümü 15 dakikadan oluşacak yapım, Kim Bo-Tong (webtoon) tarafından kaleme alındı. Korece yayınlanacak olan dizi Big See, Amanja gibi isimler ile de yayınlanıyor. Fantezi, drama ve melodrama türünde yer alan yapımın kadrosunda Ji Soo, Lee Seol, Oh Hyun Kyung, Yoo Seung Mok ve Lee Jong Won gibi isimle yer alıyor.

Amanza Dizi konusu

Dizinin konusu, 26 yaşındaki bir adamın hayatı, kendisine ölümcül mide kanseri teşhisi konulunca altüst olur. Tedavisinin acısıyla ve asla gerçekten yaşamadığının farkında olarak mücadele ederken, hayal gücüne, cevapların ve mucizelerin bulunabileceği büyülü bir ormana çekilir. 27 yaşındaki, ölümcül bir kanser hastasının (Ji Soo) hikâyesini anlatmaktadır. Kansere karşı verdiği acı dolu savaşın gerçekçiliği ile heyecan verici maceralar yaşadığı hayal dünyası arasında gidip gelmektedir.

Amanza Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda ise Ji Soo, Lee Seol, Oh Hyun Kyung, Yoo Seung Mok ve Lee Jong Won gibi isimler yer alıyor.

Ji Soo – Park Dong Myung
Lee Seol – Min Jung
Oh Hyun-Kyung – Dong-Myung’un annesi
Yoo Seung-Mok – Dong-Myung’un babası
Lee Jong-Won – Park Dong-Yeon
Shin Joo Hwan – Dong Myung’ın arkadaşı

Dizi fragmanı

Dizinin orjinal adı: 아만자

Yayıncısı: Daum Kakao Tv

Yayın günleri: Salı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*