Rastgele Yazı

Atiye (The Gift) 3.sezon ne zaman çıkacak?

Atiye (The Gift) 3.sezon ne zaman çıkacak?

Atiye (The Gift) 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, var mı, olacak mı, yayın tarihi, Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Atiye (The Gift) 3.sezon hakkında

Netflix’in ikinci yerli dizisi olan Atiye, 2.sezonu ile seyircisi ile buluştu. Yayınlandığı günden bu yana da Netflix top 10’a zirvede yer alan dizi, seyircilerden de olumlu yorumlar aldı. 2.sezon bölümleri IMDb’de 7,9’un altında puan almazken, diziyi takip edenler Atiye (The Gift) 3.sezon ne zaman yayınlanacak? sorusunu sormaya başladı. Peki 3.sezon ne zamana çıkacak?

Atiye (The Gift) konusu

Dizinin konusu, İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır. Soyut resimler yapan Atiye’nin yolu, Göbeklitepe’deki kazı sahasında gizemli bir sembol bulan arkeolog Erhan ile kesişir. Aklından çıkaramadığı bir vizyon, düğün hazırlıkları yapan Atiye’yi rahatsız eder. Erhan, Atiye’nin karşısına çıkıp duran kadın hakkında bir ipucu bulur. Zühre’nin kimliği açığa çıkarken Atiye kasten bir örtbas yapıldığından şüphelenir. Erhan, babasını Göbeklitepe’de kör bir kadının ziyaret ettiğini öğrenir. Serdar, Atiye’yi bulmaya çabalarken Erhan kendi ailesine ilişkin bir vizyon görür. Zühre, Atiye’ye görevini ve mistik ortak soylarını açıklar. Zühre, geçmişe yapılan geri dönüşte Atiye ve Erhan ile ilgili kehanetlerini Nazım’a anlatır. Atiye’nin aldığı önemli karar, gerçekliği kaçınılmaz şekilde değiştirir.

Atiye (The Gift) 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi 10 Eylül 2020’de 2.sezonu ile Netflix’te yayınlandı. Yapımın 3.sezon çalışmaları bu yılın başında başlamıştı. Ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir aksama yaşadı. Ancak dizinin 3.sezonu ile devam edeceği kesin. Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat bu konu ile ilgili açıklama yapmıştı. Saat yaptığı açıklamada, Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun. ifadelerini kullandı. Dizinin 3.sezonunun 2021 yılının ilk aylarında yayınlanması bekleniyor.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*