Bir Zamanlar Kıbrıs Dizi | Konusu | Oyuncuları | TRT 1

Bir Zamanlar Kıbrıs dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, TRT Dizileri, Yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizi | Konusu | Oyuncuları | TRT  1

Bir Zamanlar Kıbrıs dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, TRT Dizileri, Yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

1 Nisan 2021′de TRT 1 tarafından yayınlanmaya başlayacak olan TRT 1 yapım yeni dizidir. Dizinin yapımcılığı Erol Avcı’nın yapım şirketi TMC‘nin üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hakan İnan yapacak. Dizinin senaryosunu ise Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Tayanç Ayaydın gibi isimler yer alıyor. Dizi 1 Nisan 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında olacak. Dizi oyuncu kadrosu konusu ve çekimleri ile TRT’nin iddialı yapımları arasında yer alıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs konusu

Dizinin konusu, 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.

Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Tayanç Ayaydın gibi isimler yer alıyor.

Serkan Çayoğlu – Ankaralı
Ahmet Kural – Kemal Dereli
Pelin Karahan – İnci Dereli
Gülper Özdemir – Doktor Ayşe
Tayanç Ayaydın – Samson
Devrim Saltoğlu – Rauf Denktaş
Hasan Küçükçetin – Derviş
Miray Akay – Pembe
Deniz Baytaş
Ahmet Sömers
Ömer Turan – Bekir
Nebil Sayın – Grivas
Emre Törün
Hakan Güner
Yunus Destebaşı – Ahmet Çavuş

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ne zaman başlayacak?

Dizi 1 Nisan 2021‘de ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayacak.

Dizi fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizi Yorumları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.