Çocukluk Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV - Yorum Güncel

Çocukluk Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Kimsesizler Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

21.09.2020
Çocukluk Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Çocukluk Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Çocukluk Dizi hakkında

Dizi, FOX tv’de yayınlanacak olan yeni yerli dizilerden biridir. Henüz resmi yayın tarihi belli olmayan dizi, MedYapım ve MF yapım tarafından yaratıldı. Son olarak Behzat Ç.’nin 4.sezonunda bir dizide izlediğimiz Erdal Beşikçioğlu’nun Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk ile başrollerinde yer aldığı dizi yeni yayın döneminde Fox’un yüksek beklentileri olan diziler arasında yer alıyor. Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

Çocukluk Konusu

Dizinin konusu, tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır.

Çocukluk Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Burcu Özberk ve Damla Cercisoğlu gibi isimler yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu – Mahir Boztepe
Beren Gökyıldız – Mavi
Kübra Süzgün – Mozi
Burcu Özberk – Ayşegül
Damla Cercisoğlu- Betül Öğretmen
Derin Su Akkuş – Derinsu Akkuş
Nilay Yeral – Bambi
Batuhan Gelener,
Ali Kayra Kul,
İsa Musa Kadan

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

  1. mini dedi ki:

    Böyle çocuk evleri mi var? Benim bildiklerimde bakıcı kadınlar çalışır. Belli sayıda çocuğa bir anne olacak şekilde. Bakımını yapar, giydirir, yatırır. Burada yalnız aşçı var. Büyükler küçüklere bakıyor.
    Onun dışında Erdal Beşikçioğlu yine harika. Başarılar diliyorum.