Good Casting Dizi | Konusu | Oyuncuları – Kore Dizileri

18.05.2020
Good Casting Dizi | Konusu | Oyuncuları – Kore Dizileri

Good Casting dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, ne zaman yayınlanıyor, yorumları, izleyici yorumları, fragmanı, izle, 굿 캐스팅 gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi Hakkında

Good Casting dizisi, 27 Nisan 2020’de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Kore dizilerinden biridir. 16 bölümden oluşan ilk sezonu ile yayınlanmaya başlayan dizi, 16 Haziran 2020’de yayınlanacak bölümü ile 16 bölümlük maraton tamamlanacak. Pazartesi ve Salı günleri yayınlanan dizi, SBS tarafından yayınlanıyor. Aksiyon, komedi kategorisinde yer alan yapımın yönetmenliğini Choi Hyeong-Hun yaparken, senaryosunu Park Ji-Ha kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise, Choi Gang-Hee, Yu In-Young Kim Ji-Young, Lee Sang-Yeob gibi isimler yer alıyor.

Good Casting konusu

Dizi, Kore’de yer alan ve büyük bir yolsuzluğa karışan bir şirketi araştırmak için atanan 3 kadın ajanın etrafında gelişen olayları ele alıyor. Bu 3 NİS ajanının başına gelenler, hem aksiyon hem komedi ile farklı bir noktaya gidecektir. Bekâr bir anne olan Im Ye-Eun, Bir NIS ajanı olma hayali kurmaktadır. Oldukça zeki biri olmasına karşın, NIS ajanı olmak için girdiği sınavı, koordinasyon eksikliğinden dolayı geçememektedir. NIS ajanı olan Baek Chan-Mi ise, efsanevi ajanlardan biridir. Ancak hayatında yaşadığı olumsuzluklar onu kötü etkilemiştir ve bu nedenle kariyeri düşüşe geçmiştir. O da yeniden yükselmek için atandığı davaya sıkıca tutunmaya karar verir.

Good Casting oyuncuları ve karakterleri

Choi Gang-Hee – Baek Chan-Mi
Yu In-Young – Im Ye-Eun
Kim Ji-Young – Hwang Mi-Sung
Lee Sang-Yeob – Yoon Seok-Ho
Jun – Kang Woo-Won
Lee Jong-Hyuk – Dong Kwan-Soo
Jung In-Gi – Seo Kook-Hwan
Woo Hyeon – Myeong Gye-Cheol
Park Kyung-Soon – Bae Moo-Hyeok
Hwang Bo-Mi – Gan Tae-Hee
Lee Sang-Hoon – Tak Sang-Gi

Yayıncısı: SBS
Yayın Günleri: Pazartesi-Salı

Dizi orjinal adı: 굿 캐스팅

Dizi fragmanı

BU KORE DİZİ İÇERİKLERİ DE İLGİNİZ ÇEKEBİLİR!

YORUMLAR