King Maker: The Change of Destiny Dizi | Konusu | Oyuncuları

King Maker: The Change of Destiny Dizi | Konusu | Oyuncuları

King Maker: The Change of Destiny dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, ne zaman yayınlanıyor, izle, Wind, Cloud and Rain izle, 바람과 구름과 비 gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 2020 yılında yayınlanmaya başlayan Kore dizilerinden biri. 17 Mayıs 2020 itibari ile ilk bölümü yayınlanan dizi 24 bölümden oluşuyor. Dizi 25 Ekim 2020’de yayınlanan 24. bölümü ile tamamlanacak. Tarihi ve fantastik türündeki dizi, Pazar günleri yayınlanıyor. Yun Sang-Ho’nun yönetmenliğini yaptığı diziznin senaryosunu Lee Byung-Joo (roman) ve Bang Ji-Young kaleme alıyor. Kore dilindeki dizinin yayıncısı ise TV Chosun. Dizi, Wind, Cloud and Rain adı ile de yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Park Si-Hoo ve Ko Sung-Hee yer alıyor.

King Maker: The Change of Destiny konusu

Dizi, Joseon Hanedanlığıo döneminde yaşanan taht mücadelesine odaklanıyor. Ülkenin en iyi yüz okuyucusu olan Choi Chun-Joong, nüfuzu yüksek bir ailede dünyaya gelmiştir. Ancak ailesinin başına gelen talihsiz olaylar nedenişyle soyluluğunu yitirmiştir. Kendini yüz okuma konusunda geliştirince ülkede yüz okuma konusunda aranan kişi olur ve giderek güçlenir. Ülkenin kaderinin farkında olan Choi Chun-Joong bunu değiştirmek için mücadele edecektir. Ancak içine düştüğü aşk bunu daha da zorlaştırır. Prenses Lee Bong-Ryeon ise insanların kaderlerini görme yetisine sahiptir. Onun yeteneği Choi Chun-Joong’un hedefine hizmet edecektir.

King Maker: The Change of Destiny oyuncuları ve karakterleri

Park Si-Hoo – Choi Chun-Joong
Ko Sung-Hee – Lee Bong-Ryeon
Jeon Kwang-Leol – Heungseon Daewongun
Sung Hyuk – Chae In-Kyu
Park Jung-Yeon – İmparatoriçe Myeongseong
Yoon Ah-Jung – Na-Hab
Kim Seung-Su – Kim Byeong-Woon
Eru- Lee Ha-Jeon
Noh Hyung-Ok – Paeng Goo-Cheol
Kim Bo-Yeon – Kraliçe Shinjung

Dizi fragmanı

Dizi yayıncısı: TV Chosun

Dizinin orjinal adı: 바람과 구름과 비

Bu Kore yapımı olan diziler de ilginizi çekebilir! Okumak için tıklayın..

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR