Oh My Baby Dizi | Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

Oh My Baby Dizi | Konusu | Oyuncuları

20.05.2020
Oh My Baby Dizi | Konusu | Oyuncuları

Oh My Baby dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm kaç sezon, izle, fragmanı, yayın günleri, hakkında, 오 마이 베이비 yeni Kore dizileri gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Oh My Baby, dizisi 2020 yılı yapımı yeni Kore dizilerinden biri. Romantik komedi türündeki dizi, 13 Mayıs 2020’de ilk bölümü ile yayınlandı. 16 bölümden oluşan dizi, 2 Temmuz 2020’de yayınlanacak bölümü ile ilk sezonu tamamlanacak. Dizinin yönetmenliğini Nam Ki-Hoon yaparken, senaryosunu ise No Sun-Jae kaleme alıyor. Korece olan dizinin başrollerinde Jang Na-Ra, Go Joon, Park Byung-Eun ve Jung Gun-Joo gibi isimler yer alıyor. Çarşamba ve Perşembe günleri 2’şer bölüm olarak yayınlanan dizinin yayıncısı ise tvN.

Oh My Baby dizi konusu

Dizi, aşk arayan ancak bu konuda artık umutsuzluğua düşmüş olan Jang Ha-Ri’nin hikayesine odaklanıyor. Tam bir işkolik olan ve artık 40’lı yaşlarına merdiven dayayan Jang Ha-Rii işi nedeniyle 10 yıldır hiç ilişki yaşamamıştır. Hem aşktan hem evlililten hem de çocuk hayallerinden umudu kesen kadının hayatına bir anda erkek birden girer. The Baby adlı ebeveyn dergisinde çalışırken geleceğe dair umutlarınını kaybeden Jang Ha-Ri’nin hayatı değişmeye başlayacaktır. Her biri birinden farklı erkeklerle çevrilen hayatında yeni bir tercih yapması gerekecektir.

Oh my Baby oyuncuları ve karakterleri

Dizinin başrolünü Jang Na-Ra canlandırırken, diğer öne çıkan isimler Go Joon, Park Byung-Eun ve Jung Gun-Joo.

Jang Na-Ra – Jang Ha-Ri
Go Joon – Han Yi-Sang
Park Byung-Eun – Yoon Jae-Young
Jung Gun-Joo – Choi Kang-Eu-Ddeum
Jang Gwang – Başkan Jo
Kim Hye-Ok – Lee Ok-Ran
Kim Jae-Hwa – Shin Jung-Hwa
Lee Mi-Do – Kim Eun-Young
Baek Seung-Hee – Park Yeon-Ho
Park Soo-Ah – Choi Hyo-Joo
Jeon Jin-Ki – Joo Seung-Tae

Dizinin orjinal adı: 오 마이 베이비
Yayıncısı: tvN
Yayın günleri: Çarşamba- Perşembe

Oh my baby Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR