Mortal Film (2020)| Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Mortal Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, cast, ekşi, Rotten Tomatoes, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

12.08.2020
Mortal Film (2020)| Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Mortal Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, cast, ekşi, Rotten Tomatoes, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 28 Şubat 2020’de Norveç’te vizyona giren, Aksiyon, Macera ve Fantastik türüne yer alan, Amerikan, Norvçe ve İngiliz ortak yapımıdır. Yönetmenliğini André Øvredal’ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Norman Lesperance, André Øvredal, Geoff Bussetil gibi isimler birlikte kaleme aldı. İMDb‘de bini aşlık kişi tarafından oylanan film, 5,8’lik puana sahip olabildi. Marcus Paus’un müzikleriyle yaptığı 2020 İngilizce dilindeki bir fantezi aksiyon filmi. Film, İskandinav mitolojisinden esinlenmiştir; Nat Wolff’u eski İskandinav mitolojisine dayanan tanrıya benzer güçlere sahip olduğunu keşfeden Eric olarak canlandırıyor. Filmin kadrosunda Priyanka Bose, Iben Akerlie, Arthur Hakalahti, Ania Nova ve Ravdeep Singh Bajwa gibi isimler yer alıyor.

Mortal Film konusu

Filmin konusu, başolde yer alan Eric’in aslında normal bir hayatı vardır. Ancak Eric bir gün, Norveç Mitolojisi’ne ait tanrılara özgü yetenekleri olduğunu keşfeder. Norveç’in batısındaki yabanda gizlenen Eric, bir gün ortada hiçbir sebep yokkken, esrarengiz bir şekilde bir genci öldürür ve bu cinayetin ardından yakalanır. Gözaltında olduğu süre boyunca sorgulanmadan önce ona diğerleri gibi davranmayan Christine (Iben Akerlie) ile tanışır. Eric’e ilginç bir şekilde yakınlık duyan Christine, bir psikologdur ve ona yardım etmek için olup biteni anlamak ister. Duruşma sonrasında suçlu bulunan Eric, Christine ile birlikte kaçarak kendisinin aslında kim ve ne olduğunu keşfetmeye başlayacaktır.

Mortal Film oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda Nat Wolff, Priyanka Bose, Iben Akerlie, Arthur Hakalahti, Ania Nova ve Ravdeep Singh Bajwa gibi isimler yer alıyor.

Nat Wolff – Eric
Priyanka Bose – Hathaway
Iben Akerlie – Christine
Arthur Hakalahti – Ole
Ania Nova – Ole’s Sister (as Anna Sedunova)
Ravdeep Singh Bajwa – Radiologist
Sunniva Lind Høverstad – Crying Woman
Oddrun Valestrand – Hospital Doctor
Inger Berit Grøterud – Local Police Officer
Per Egil Aske – Bjørn
Martin Grid Toennesen – EMT
Per Frisch – Henrik
Sveinung Augestad – Hathaway’s Representative
Craig Narveson – Superior
Stokkeland – Torunn Lødemel Stokkeland

Film fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle