Sweet Munchies Dizi | Konusu | Oyuncuları – 2020 Kore Dizileri

Sweet Munchies Dizi | Konusu | Oyuncuları – 2020 Kore Dizileri

Sweet Munchies dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon kaç bölüm, yayın günler, yorumları, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Sweet Munchies, 25 Mayıs’ta yayınlanmaya başlayan 2020 yılı yeni Kore yapımlarından biri. 12 bölümden oluşan dizinin bölümleri yaklaşık 70 dakikadan oluşuyor. Romantik komedi türündeki dizi, 12 bölümlük yayın maratonunu 30 Haziran’da tamamlayacak. JTBC tarafından yayınlanan dizinin yönetmenliğini Song Ji-won yaparken, senaryosunu Park Seung-hye kaleme aldı. Dizinin başrollerinde ise Jung Il-woo, Kang Ji-young ve Lee Hak-joo yer alıyor. Dizinin yayın günleri Pazartesi ve Salıdır.

Sweet Munchies konusu

Gece geç saatlerde atıştırmalık bir restoranda çalışan şef Park Jin-sung (Jung Il-woo), babasının ilaç giderlerini ödeyebilmek için para bulmakta zorlanmaktadır. Düzenli müşterilerinden biri olan bir televizyon yardımcısı yönetmeni Kim Ah-jin ( Kang Ji-young ), yemek programında yıldız gösterebilecek eşcinsel bir aşçı tanıyıp tanımadığını sorduğunda, cinsel yönelimi hakkında yalan söylemeye karar verir. Park Jin Sung ve Kang Tae Wan (Lee Hak Joo) ile bir aşk üçgenine yakalanır.

Sweet Munchies oyuncuları ve karakterleri

Jung Il-woo – Park Jin-sung
Kang Ji-young – Kim Ah-jin
Lee Hak-joo – Kang Tae-wan
Yang Dae-hyuk – Nam Gyoo-jang
Kim Soo-jin – Cha Joo-hee
Kim Seung-soo – Lee Sang-young
Park Sung-joon – Noh Jae-soo
Gong Min-jung – Yoo Sung-eun
Kang Min-soo Shin Woo-gyeom

Dizi Fragmanı

Dizinin orijinal adı: 야식남녀

Yayıncısı: JTBC

Yayın Günleri: Pazartesi ve Salı

BU DİZİLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 2]
YORUMLAR