The World of the Married dizi | Konusu | Oyuncuları

The World of the Married dizi | Konusu | Oyuncuları

The World of the Married dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, İMDb puanı, kaç sezon, ne zaman yayınlanıyor, izle, En iyi Kore dizileri 2020 gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi Hakkında

Dizi, 20 Mart 2020’de yayınlanmaya başlayan yeni Kore dizilerinden biridir. 16 bölümden oluşan dizinin her bir bölümü 70 dakika civarındadır. Klasik Kore dramalarından biri olan dizi, Şimdiye kadar Kore’de yayınlanan diziler içerisinde şimdiye kadar en çok izleyici puanına erişmeyi başaran dizi, bu alanda rekortmen olmayı başardı. JTBC tarafından yayınlanan dizinin yönetmenliğini Mo Wan-il üstelnirken senaryosunu Joo Hyun kaleme alıyor. Dizinin tasarımını ise Kang Eun-kyung yaptı. Korece olan dizi İMDb’de 8,4’lük puanı ile de 2020 yılında en çok dikkat çeken Kore dramaları arasında yer aldı. Dizinin ilk sezonu 16 Mayıs’ta yayınlanan bölümü ile tamamlandı.

The World of the Married konusu

Aile Hekimi olan Ji Sun-Woo, Lee Tae-O ile evlidir ve iki oğulları vardır. Sosyal statüsü olan mutlu bir aile tablosu çizen ailede, Lee Tae-O yakınları tarafından ihanete uğramıştır. Ünlü bir film yönetmeni olmayı hayal eden Tae-O bu amacına ulaşmak için cesur davranmaktadır. Eşinin tüm desteklerine rağmen, gözünü kör eden hırsı ailesinin tehlikeye girmesine neden olacaktır.

The World of the Married’in oyuncuları ve karakterleri

Kim Hee‑ae – Ji Sun‑woo
Hae‑jun Park – Lee Tae‑oh
Han So Hee – Yeo Da‑kyung
Kim Yeong‑min – Son Je‑hyuk
Sim Eun‑Woo Min – Hyun‑seo
Park Sun-young – Go Ye-rim

Dizi Fragmanı

Dizi orijinal adı: 부부의 세계
Dizinin yayıncısı:
JTBC

Bu diziler de ilginizi çekebilir. Okumak için tıklayın!

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR