Touch Dizi | Konusu | Oyuncuları - Kore dizileri - Yorum Güncel

Touch Dizi | Konusu | Oyuncuları – Kore dizileri

23.05.2020
Touch Dizi | Konusu | Oyuncuları – Kore dizileri

Touch dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, İMDb, ne zaman yayınlanıyor, izle, fragmanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Touch dizisi, 2020 Ocak ayında yayınlanmaya bşalyan Kore dizisidir. Romnantik Komedi türündeki dizi, 16 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümü 3 ocak 2020’de yayınlanan dizinin 16. bölümü ise 22 Şubat 2020’de tamamlandı. Cuma ve Cumartesi günleri yayınlanan dizi, İMDb’de 6,5’lik puana sahip. Korece olan yapımın yönetmenliğini Min Yeon-Hong yaparken, senaryosunu ise Ahn Ho-Kyung kaleme aldı. Dizinin yayıncısı ise Channel A. Dizinin başrollerinde ise Joo Sang-Wook, Kim Bo-Ra, Han Da-Gam ve Lee Tae-Hwan yer alıyor.

Touch Dizi konusu

Dizi, borçların içerisinde düşmüş işsiz bir makyaj sanatçısı olan Cha Jung-Hyeok’ın sorunlarına odaklanırken, İdol olmaktan vazgeçen çaylak bir makyaj sanatçısı olan Han Soo-Yeon yaşamını konu edinmektedir. Bu iki makyaj sanatçısı birbirleri ile karşılaşınca hayatları değişir ve hayallerinin peşinden koşmaya başlarlar. Bu ikili arasında bir aşk doğacaktır. Cha Jung-Hyeok mükemmeliyetçi tavrı ve işkolik halleri ile dikkat çekmektedir. Han Soo-Yeon ise uzun zamandır makyaj sanatı üzerine staj yapmıştır. Yarışmalara katılan Han Soo-Yeon’un başına gelenler nedeniyle yarışmadan vazgeçer. Her şey bu olaylar örgüsü sonrası başlayacaktır.

Touch oyuncuları ve karakterleri

Joo Sang-Wook – Cha Jung-Hyeok
Kim Bo-Ra – Han Soo-Yeon
Han Da-Gam – Baek Ji-Yoon
Lee Tae-Hwan – Kang Do-Jin
Pyeon Jung-Su – Oh Shi-Eun
Yoon Hee-Seok – Yang Se-Joon
Hong Seok-Cheon – Kim Dong-Min
Son Woo-Hyun – Lee Hyun-Joon
Ahn Dong-Yeob – Son Hong-Seok
Lee Soo-Ji – Kim Chae-Won
Park Joong-Geun – Park Jae-Myung

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR