Tony Parker The Final Shot Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Tony Parker The Final Shot belgesel filmi, konusu, oyuncuları, ne zaman yayınlanacak, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, karakterleri, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.Tony Parker The Final Shot belgesel filmi, konusu, oyuncuları, ne zaman yayınlanacak, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, karakterleri, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tony Parker The Final Shot Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Tony Parker The Final Shot belgesel filmi, konusu, oyuncuları, ne zaman yayınlanacak, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, karakterleri, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

6 Ocak 2021′de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriği belgesel filmdir. Toplam 1 saat 38 dakikalık süreden oluşan yapım biyografik ve spor hikayeleri türünde yer alıyor. Amerika’da NBA’da basketbol kariyerinin zirvesine çıkan yıldız basketbolcu Tony Parker’ın hayatını anlatan belgesel film, yönetmenliğini Florent Bodin üstlenirken, senaryosunu Sourav Kumar kaleme alıyor. Belgesel Filmde Kobe Bryant, Thierry Henry, David Robinson ve diğer isimlerle yapılan röportajlarla Parker’ın kariyerine bir bakış atıyor. Orijinal Netflix içeriği olan yapım Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de 6 Ocak‘ta yayınlanacak. Belgesel film IMDb‘de 6,9‘luk puana sahip oldu.

Tony Parker The Final Shot konusu

Belgesel filmin konusu, Bu belgesel, kararlılığı sayesinde Fransa’nın en başarılı basketbolcularından biri olmayı başaran Tony Parker’ın geçmişini ve kariyerini mercek altına alıyor. Yıldız oyuncunun çocukluk yıllarından NBA şampiyonluğuna kadar uzanan serüveni anlatılıyor. Filmin ilerleyen bölümlerinde Tony Parker, San Antonio Spurs kariyerinde yaşadığı anıları anlatırken son bölümde ise neden emekli olduğuna dair bilgiler veriyor. kararlılığı ve azmi sayesinde Fransa’nın en başarılı basketbolcularından biri olmayı başaran Tony Parker’ın hayatına odaklanıyor. Belgeselde, çocuk yaşlarından itibaren ne istediğini bilen ve bu doğrultu ilerleyip birçok başarı elde eden Tony Parker’ın kariyer yolculuğu mercek altına alınıyor.

Tony Parker The Final Shot’a röportaj verenler

Belgesel filmde Kobe Bryant, Thierry Henry, David Robinson ve diğer isimlerle yapılan röportajlarla Parker’ın kariyerine bir bakış atıyor.

Tony Parker – Tony Parker
Kobe Bryant
Thierry Henry
David Robinson
Ansuman Bhagat – Mar
Sourav Kumar – Sourav Kumar

Belgesel Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.