Twogether Belgesel Dizi | Konusu | Oyuncuları (Netflix) - Yorum Güncel

Twogether Belgesel Dizi | Konusu | Oyuncuları (Netflix)

Twogether dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, Kore dizileri, programları, Netflix Belgeselleri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

29.06.2020
Twogether Belgesel Dizi | Konusu | Oyuncuları (Netflix)

Twogether dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, Kore dizileri, programları, Netflix Belgeselleri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel hakkında

Belgesel dizi, Netflix’te 26 Haziran 2020’de yayınlanmaya başlayan gezi programıdır. Koreli bir yapım olan seyahat belgeseli 8 bölümden oluşmaktadır. Netflix Türkiye’de de yayına giren yapımın bölümleri 53 ve 83 dakika arasında değişiklik gösteriyor. Kısmi bir reality show’u andıran yapımda Lee Seung Gi ve Jasper Liu 6 Asya şehirlerine seyahat ederek, hem kentleri tanıyacak hem de orada hayranları ile buluşacaktır. Netflix içeriği olarak yayınlanan belgesel bu açıdan farklı tarzı ile de dikkat çekiyor.

Twogether konusu

Birlikte Asya’yı katedecekleri unutulmaz bir yolculuğa çıkan Lee Seung-gi ve Jasper Liu, hem dostça vakit geçiriyor hem de hayranlarıyla ve yerel kültürlerle bağ kuruyor. Bu reality-gezi programında yakışıklı yıldızlar Lee Seung-gi (“Vagabond”) ve Jasper Liu (“Triad Princess”) bir arada.

1.bölüm

Endonezya’daki Yogyakarta mağaraları, bir hayranlarını bulmak için ipuçlarını arayan yeni arkadaşlar için olağanüstü bir görsellik ve botla rafting macerası sunar.

2.bölüm

Prambanan Tapınağı’ndaki eğitici gezi, baş döndürücü bir sınavla sona erer. Ardından Seung-gi ve Jasper yerlilerle badminton oynarken etraflarına kalabalık toplanır.

3.bölüm

Güneşli Bali’de Jasper zıpkınla balık avına dalarken, Seung-gi yamaç paraşütünü dener. Günleri, pek de rahatlatıcı olmayan, çiftlere yönelik bir yoga dersiyle sona erer.

4.bölüm

Bangkok’un kalabalık sokaklarında ve gece pazarlarında ipuçlarını bulmak için oyunlar oynayan Seung-gi ve Jasper, diğer turistlerle tanışır ve balta fırlatmayı denerler.

5.bölüm

Damnoen Saduak yüzen pazarını inceleyen ikili, ardından Tayland’daki Chiang Mai’ye gider ve kafa kafaya mücadele ettikleri uçuk kaçık bir su bisikleti yarışına katılır.

6.bölüm

Chiang Mai’deki hayranlarını bulmak için birbirleriyle yarışırlarken Seung-gi, hilekâr numaralarının Jasper’a da bulaştığını fark eder.

7.bölüm

Kötü hava, Seung-gi ve Jasper’ın muhteşem Annapurna’yı görmeyi umdukları Pokhara, Nepal’e yapacakları seyahatin başarısını tehlikeye atar.

8.bölüm

İki kafadar, son bir macera için Katmandu, Nepal’e varır. Daha sonra, Seul’da son bir hayranla buluşmak için Han Nehri’nde su taksisine binerler.

Twogether oyuncuları ve karakterleri

Belgesel dizinin başrollerinde, ünlü Koreli aktörler Seung-gi ve Jasper Liu yer alıyor.

Lee Seung-gi – kendisi

Jasper Liu – kendisi

Belgesel dizi fragmanı

YORUMLAR